Poznajcie Tosię

Nie. Adres, wymiar, rozmiar i numer konta!

1 polubienie

Alan… No wiem imienia sie nie wybiera :rofl:

1 polubienie

Rodzice powinni Ci kieszonkowe podwyższyć za taką krzywdę :stuck_out_tongue:

ZNACZENIE IMIENIA ALAN

Alan jest mężczyzną obdarzonym ogromnym poczuciem humoru, niewyczerpalną energią i urokiem osobistym, który nie raz pomaga wychodzić mu z tarapatów. Jest tolerancyjny, otwarty i bezkonfliktowy. Bez większego problemu może funkcjonować w grupie osób, które bardzo się od niego różnią. Lubi luksus i markowe rzeczy, nie jest jednak przy tym chciwy czy zawistny. Ma żyłkę do interesów i potrafi sobie wiele odmówić gdy na coś odkłada.

Alan to facet inteligentny, sprytny i konsekwentny. Często do celu idzie drogą na skróty bo nie lubi niepotrzebnie się przemęczać. Lubi być w centrum zainteresowania, potrafi rozmawiać z kobietami, ma interesującą osobowość i ogromny temperament. Kocha dalekie podróże, jest spontaniczny i odważny. Nie miałby problemu ze spakowaniem się i wyjechaniem na drugi koniec świata bez planów czy wcześniejszych rezerwacji. W życiu dopisuje mu szczęście, miewa jednak problemy ze zdrowiem. Dzięki swojej waleczności i wewnętrznej sile, udaje mu się jednak szybko je pokonywać.

Jako numerologiczna jedynka, Alan jest pewny siebie, optymistycznie nastawiony do życia i potrafi cieszyć się każdą chwilą. Długo zachowuje chłopięcy urok, wiecznie jest w ruchu, kocha sport i ciężko utrzymać go w jednym miejscu. W miłości jest romantykiem, szukającym swojej Julii. Marzy o miłości prawdziwej, silnej i potrafiącą pokonać czas oraz wszystkie przeciwności losu.

1 polubienie

Jakie śliczne imię i śliczna księżniczka :heart_eyes:

1 polubienie

Heh, czyli nie tylko ja nazywam małe dziewczynki księżniczkami :joy:
(Dziewczynki i…moją kotkę :flushed:)

1 polubienie

W dzisiejszych czasach jest duzo ksiezniczek i bąbelków :joy::joy:
Ja swoją małą wolę nazywać żabolem lub małym klopsikiem :grinning:

3 polubienia

Gratulacje dla Rodzicow!!! :slight_smile: Jak sie czujesz?

Bardzo dobrze, tylko boli w ciul jak to po cesarce :smiley: dziękujemy :slight_smile:

1 polubienie

Trzymam kciuki, zeby przestalo bolec! A Ksiezniczka przepiekna! :slight_smile:

1 polubienie

To nie ja wymyśliłam tę księżniczkę, a tatuś, dlatego napisałam z dużej, bo wiem jaka jest dla niego ważna.
Swoją drogą… tak na mnie mówi mój mąż :rofl:

1 polubienie

Nasza cora to typowa księżniczka :grin: najlepiej leżeć i pachnieć :face_with_hand_over_mouth:
Młody jest nazywany przez ze mnie Serduszkiem i inaczej do niego nie powiem :grin:

2 polubienia

Bardzo ładne imię. Niech się zdrowo chowa

A imię Diabeł albo Lucyfer? XD

“Bombelka” bym się nie odważyła użyć, jeszcze wyczarowałabym przypadkiem jakiegoś nowego Brajanka :joy:
Obce dziewczynki (i mój kot) to księżniczki, a moja prywatna siostra…hm, to, jak ją nazywam, chyba nie nadaje się do przytoczenia, ale do kogoś innego byłoby wyzwiskiem, dla niej to pieszczotliwe przezwiska😅

1 polubienie

A swoją drogą ona mnie nazywa właśnie Klopsikiem lub Wirusem (o przyczyny lepiej nie pytać), więc…ja się tylko odwdzięczam :wink:

1 polubienie

Ja po CC dochodzilam do siebie 3 miesiące. :frowning:

2 polubienia

Trzeba kliknąć w obrazek żeby sie rozwinął.

1 polubienie

Temat zamknięty na życzenie autorki pytania.