Pozory+

Raczej mam dobrego lekarza domowego.

1 polubienie

Aa, to drobna rożnica… :grinning:

2 polubienia

Ale to można sobie wybrać. Mam 40 km do lekarza zamiast np 2-10 km. Ale wiem że jak coś nie tak to wszystko załatwię.

1 polubienie

Jasne. Moja córka najstarsza ma przyjaciółkę, która prowadzi wiejski ośrodek. A zaprzyjaźnione małżeństwo ma swoją aptekę. Więc wiem o co chodzi.
W sobotę wieczór już tam będę. :grinning:

1 polubienie

A daleko Jarek ode mnie?

1 polubienie

Okolice Szczecina. Po drodze u benaska będę, bo to kilka kilometrów z głównej trasy.
W jakiś weekendzik mogę do Ciebie na tę “kawkę” wpaść…, :crazy_face:

2 polubienia

OO to na Szczecin kajak weź

U mnie zawsze w lodówce coś się znajdzie… A jak zabraknie są sklepy. A jak nie to czas na rękodzieło :crazy_face:

Do soboty wyparuje.

Jeszcze się zgadamy.

1 polubienie

Dziś usłyszałem o czymś innym. Podobno lecznicze choć wątpię . Nalewka z lawendy… Raczej dla mnie trujące.

1 polubienie

Tfu!!! Chcesz mnie otruć.? Już mnie zemgliło…

2 polubienia

A proponuję? Sam wątpię w smak. Ale to eko.

1 polubienie

500+ sie nie liczy ale i tak ostatnia rzecz jaką ci ludzie robią,jest płacenie świadczeń.I to min. przez nich są podwyżki a w praktyce,czego nie zapłacą oni,zapłacisz jak zwykle Ty.
I tak uczciwość w majestacie prawa jak zwykle dostaje kopa w doopę!

3 polubienia

Sreko.

1 polubienie

Nie mów nic. Współpracuję z firmą sprzedającą eko… wybacz kurde gorsza jakość za 3x cenę.

1 polubienie

Wiele lat temu jak nie było 500+ znajoma typowa roszczeniówa poprosiła o pożyczenie na “mleko dla dziecka, na cukier” 10 minut później w sklepie kupowała piwo, papierosy i wafelka.

1 polubienie

kto Cie chce wziac na picie wody kolonskiej?

2 polubienia

Słonko wiem że tego się nie pije.

2 polubienia

to znaczy sa u mnie trunki - nalewki na bazie piolunu. jedna z nich to zdaje sie ma tez w skladzie jakas endemiczna odmiane lawendy - ale to temat nie na to forum bo mi admin da bana :wink: (albo nie da, bo kto bedzie sprzatal?)

1 polubienie

Tobie? Nam?