Problem

@collins02 , wiem, ja tylko żartuję sobie :slight_smile:

1 polubienie

To, że Ci tę colę ktoś ukradł (bo to kradzież była) i wypił świadczy tylko o tym, że masz dobrego anioła stróża, który strzeże również Twojego zdrowia przed pokusami, ale sam fakt kradzieży jest niepokojący, bo jak się coś zaczęło, to może się powtarzać.

3 polubienia

ja bez piwa :frowning: ;(

2 polubienia

Bieda panie

1 polubienie

Bieda w Anglii???
Rany,zastanów sie czasem nim bałakniesz…
Tutaj pensje są od 5-8 razy wyzsze od naszych a polowa produktow w Tesco,tańsza…
Istnieje takze system benefitów w liczbie ok. 20 z rozmaitych przyczyn…
Ty myślisz że niby dlaczego pół świata tutaj wali,hę?

2 polubienia

W sumie,dobry pomysł.
Kultury świntuchów nie nauczy ale przynajmniej na jakiś czas… :innocent:

1 polubienie

Cola wychodzi drozej niz ocet. Przynajmniej jesli chodzi o kamien w lazience.
Natomiast swietnie nadaje sie do czyszczenia sreber i platerów. Tudzież starej bizuterii rowniez udajacej srebro bzy zloto.
I oczywiscie jako odrdzewiacz.

Drożej, ale on ją i tak dostał … a jak a satysfakcja ze straszenia :ghost:

2 polubienia

No dostał, ale już jej nie ma, bo mu gwizdnęli.

2 polubienia

Colę bym odpuścił, ale za piwo zabił. :sunglasses: :crazy_face:

Raz mi jeden taki ogórki kwaszone wyżarł. Musiał odkupić w trybie nagłym. Aby to zrobić musiał jechać na Niemcy do polskiego sklepu. Miał szczęście, bo zdążył przed zamknięciem. Gdyby nie zdążył musiałby szukać noclegu gdzie indziej. Ale to było z 10 lat temu.

4 polubienia

No niestety - zalytal by taki, czy może i odkupi jutro to nie byloby sprawy?
Czasem sie zdarza, ze czegos zabraknie do szczescia, to poratowac mozna.
A o wspolnych mieszkaniach to mozna by napisac sage dluzsza od skrzyzowania Sandemo/Proust/Rowling :rofl:

1 polubienie

No i tak w sumie,do tego podszedlem…
Za rekę nie złapałem…Co mogę jeszcze? :thinking:
Ale ogórki?
Polak chyba…

2 polubienia

Tak, Polak. Taki typek, jakiego opisywała okonek powyżej.

Zawsze się podzielę, jak ktoś poprosi.

3 polubienia

Pamiętaj o czystym sedesie :crazy_face: …i wkładzie do Coli. Tylko nie używaj od razu tui, bo szkoda pójść siedzieć za idiotę.

Nikt mi nie zarzuci że pluje do własnego gniazda,w przeciwieństwie do paru pomnikowych tutaj,postaci [w 99% z przed lat…]
Ale jakoś mam juz chyba dosyć potykania sie z naszymi emigrantami.Wciąż te same “motywy”.Wrzask,smród,brak higieny w toaletach,rządzące teściowe,dyktatura tv,papierosy,wódka…
Niech im będzie.W końcu wyrwali sie z objęć pisowskiego miłosierdzia lub nie dali sie nabrac na tzw. powroty…
Sympatia?Owszem ale z daleka…

2 polubienia

Anglia jest dla wielu ludzi ziemia obiecana w sensie książki i filmu w starszej wersji. A tu się okazuje, ze socjal socjalem, ale na zycie trzeba zapracować. I co? Ucieczka a syf?

Ucieczkę to sobie trudno wyobrazić.

Zagadka - trzy posty wyżej coś nie jest tak jak być powinno.

A co,mianowicie?

Zdanie z procentami.