Prorok Max Kolonko, ciekawie mówi, czy to co mówi to prawda?

No to zaszalał znowu Max, podobno Ukraińcy kradną prezenty militarne na potęgę u siebie. Jak tylko zdadzą sobie z tego sprawę ile to wszystko kosztuje…

No tak, link

Temu panu już dziękujemy :slight_smile:

3 polubienia

Od dawna słyszę na jego temat negatywne komentarze że gada bzdury itp nie traktował bym go jako pewne źródło informacji

1 polubienie

Wiadomo, wiadomo, jest w końcu prezydentem … W jakimś dziwnym świecie żyje.
Lecz, to o czym mówi, to dosyć prawdopodobne i podejrzane.
Państwa na wszelkim wschodzie, żyją przede wszystkim z korupcji. Więc może się to składać nawet w całość.

1 polubienie

O takich mawiają, ze jak chcą zablysnac to niech sie do sieci wysokiego napiecia podłączą.

4 polubienia

No i zabłysnął, i my trochę świecimi też…

2 polubienia

Nie mozesz wykluczyc czarnych owiec - te zawsze się znajdą.
Ale uogolniac?
Po za tym niebezpiecznie sie to w retoryke trollowni rodem z Moskwy wpisuje. Moze biedaczek nie ma z czego zyc?
W USA zbiorki na zubożałego imigranta za bardzo nie zalozysz.

3 polubienia

Byłem kiedyś tam, i to za Dnieprem. Pamiętam, widziałem balkony bez kwiatów i bardzo mnie to zastanawiało dlaczego tak jest. Koleżanka mi wyjaśniła, że sąsiedzi najzwyczajniej w świecie mogą jakimś cudem zwinąć.
Jechałem samochodem i nie zatrzymałem się między regionami a policja była na posterunku niczym na granicy, no i doszło do negocjaji finansowych… udało mi się zjechać z 1500 hrywien na 800. A jeśli legalnie chciałbym rozmawiać, to bym miał niezłą przerwę żeby coś załatwić, etc. A i tak bym karę musiał zapłacić.
Przykłady codziennej korupcji tam, są czymś naturalnym.
Nikt nic tam nie ma, wciąż.
Dlatego to brzmi prawdopodobnie, nawet jeśli to wyszło z trollowni.
Może kiepskie źródło wybrałem, fakt… mea culpa.

Podobno prawda.

Koleś robi za frontowego celebrytę.

1 polubienie

Lapowki to inna sprawa, nie trzeba na Ukrainę :wink:
W Rumunii nieprzekupny gliniarz to byl jak kwiat paproci.
Ale trzeba brac pod uwagę, z jak na razie odwalają czarną robote za NATO.
A nawet w marketach kradzieze wliczone w cenę :wink:
Poki co… Bo co ruskim do łba strzeli to nie przewidzisz.

3 polubienia

Niezłego nerwa ma Mazur. No i tak tam trochę to wszystko wygląda, nierówności społeczne to tam dopiero muszą boleć, ale to temat na powojnie.

Jestem w pracy więc sobie niczego teraz nie włączę ale…Może z innej strony.
Pamietam dobre czasy.To było chyba w jakimś Opolu,dawno temu gdy młody Stuhr parodiował [zreszta kapitalnie!] Maxa a ten na łączach słuchał i się śmiał,az go nosiło…
A teraz mamy spolaryzowane do granic społeczeństwo przy którym Ameryka ze swoimi demokratami i republikanami to zabawa w piaskownicy.
Teraz muszę się biernie przyglądać jak jeden z najlepszych publicystów jakich nasza kraina do życia powołała czyli Ziemkiewicz,osiagnal poziom Zakowskiego tyle ze oczywiście wektor skierowany w druga stronę :nauseated_face:
To tylko jeden, skrajny przykład ale właściwie wszystko w tym kraju, tak się właśnie podzieliło…A jak ktoś pokazuje ze można inaczej jak np. Holownia czy pani Monika Jaruzelska to jeszcze im się dostaje od obu spolaryzowanych stron a nawet od tych którzy wszystko maja tam gdzie słońce nie dochodzi…
Maxa kiedyś bardzo lubiłem.Ale to były inne czasy.I naród tez był inny.

2 polubienia

W Polsce w czasie okupacji też było niemało tzw. szmalcowników. Nawet w czasie Powstania Warszawskiego działy się takie rzeczy. W całej historii ludzkości, zawsze i wszędzie występowały ludzkie hieny.

5 polubień