Prywata,odc.2

Mowa o szczepieniach p/COVID-19? W tamtym tygodniu dostałem. Kompletnie żadnych po tym dolegliwości. (Chociaż niektórzy z moich kolegów mieli: podwyższ. temp. ciała, bóle głowy i takie tam grypopodobne objawy). Osobiście w tym tygodniu zaszczepiłem ok. 50 osób.
To tyle, dzięki za uwagę. :beer: :beer:

7 polubień

@collins02 Astra Zeneca?

2 polubienia

U nas astra tylko do 55 roku zycia i trzeba zdrowym byc.

2 polubienia

Tak. :slightly_smiling_face:

A co miałes? tj którą szczepionke?

1 polubienie

Tez miałam astrę. 1 dzień lekko odchorowałam.

1 polubienie

Astra Zeneca. Najpierw miał być Pfizer, ale coś tam nie doszło do skutku i sprawa przeciągnęła się o miesiąc. W maju poprawka z tej “rozrywki”.

4 polubienia

i urna.

Racja. W pandemii podobno wolą palić ciała.
Dżuma XXI wieku.

Nie że wolą, po prostu sekcji zwłok nigdy nie będzie. Nie ma ciała, nie ma dowodu.

1 polubienie

Co to za pandemia? (U as jak coś epidemia) ,która zależy od ilości zrobionych testów a nie od trupów?

2 polubienia

Ludzie umierają na covid lub przez covid. Bo od roku leczą tylko 1 chorobę. I to drugie jest w tej pandemii najgorsze.

3 polubienia

300 proc. dodatki w służbie zdrowia dostali, to pracować im się nie chce - nawet operacje przekładają bo… rzekomo zmęczeni. ( niedzielskiego słowo). Żal.

2 polubienia

Co to za czasy,że ludzie dorośli przeżywają szczepienie gorzej niż niemowlęta.
Psychoza…psychoza…psychoza…

3 polubienia

Ogolnie kremacje to juz od dosc dawna sa jedna z popularniejszych form pochowku, jesli mozna to tak nazwac - brak miejsc na cmentarzach, a w krajach, gdzie dostajesz urne do domu i twoja sprawa co dalej? Czy trzymac przy TV, zeby spopielony nieboszczyk mial najnowsze wiadomosci, rozypac w ulubionym miejscu czy zakopac z honorami w rodzinnym grobowcu?
W Polsce to sie zle kojarzylo przez dziesieciolecia - wplyw na to mialy i niemieckie krematoria i dosc silne wplywy prawoslawia.

2 polubienia

Tesco chce wykupić Netto, niby są rozmowy, ale wszystko pod górkę robi konkurencja

Identyczny scenariusz.Drugi strzał mam na 28 maja.Godz. 10.20 :slightly_smiling_face:

2 polubienia

i jak to zniesliscie? ja w srode ide na pierwszy strzal (tez astrazeneca)

1 polubienie

z tego co czytalam to Netto juz Tesco wykupilo.
w moim dawnym osiedlu placza, bo hale - blaszak po Tesco i sklepach towarzyszacych maja wyburzyc i teren oddac deweloperowi - powstanie kolejne blokowisko i wroci handlowo-uslugowa pustynia

1 polubienie

Zaczyna sie wyłaniać tendencja ze im kto mlodszy tym znosi gorzej.Mnie to zabralo 6 godzin z zycia [zawroty glowy,ból reki,2-3 skoki temparatury…].Wiekszość jednak cierpi ok. 2 dni…

2 polubienia