Przecież nie jest zabronione łudzić się, że ten patologiczny, poszkodowany na myśleniu,

barbarzyński gatunek ludzki, da sobie radę ze sprytnymi koronawiruskami, bez powierzenia mi kierowania Polską i ludzkością?

Koronawirus to pikuś.
Pokonaj większą “zarazę” panoszącą się w kraju, a będziesz dla mnie królem :grin:
Zrobię co w mojej mocy, abyś otrzymał też,
rentę księżniczki.

2 polubienia

Rente czy reke?:joy:

1 polubienie

O jakiej większej zarazie myślisz?

1 polubienie

Nie było pomyłki :wink:

1 polubienie

Zakrzepow to sie mozna nabawic przez siedzenie w domu w trakcie kwarantanny, przed komputerem wyszukujac pseudosensacje na interii.

3 polubienia

Nie wiesz jaka większa zaraza?
A ta niskiego wzrostu, odmiana kurduplowatych :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Bywają wielokrotnie mniejsze stworzenia, o harmonijnym, sprawnym myśleniu i postępowaniu. Gdyby nie te debilne maseczki i wcześniejsze restrykcje siedzenia w domu, gdyby nie to niepoważne wierzenie, to resztę w wykonania Prezesa można by przeboleć

Ale nas tutaj jest za mało. Trzeba by zagadać do ONZ i WHO by dali ci władzę nad ludzkością.

2 polubienia

Ludzi czekają ciężkie czasy. Trend jest taki, że bez powierzenia mi kierowania Polską i ludzkością, szanse ludzie będą mieć marne, praktyczne żadne. Ja sobie poradzę z pokierowaniem ludzkością.

Jak chcesz zdobyć to przywództwo?

1 polubienie

Tak, jak uczynili to OZYRYS i JEZUS, czyli przez przeobrażenie.

Musiałbys pokazac że jesteś istotą wyższą. Bytem czyniącym cuda

1 polubienie

efka dla mnie wystarczyłoby jakbyś napisała “menda” - inne przymiotniki określające tego “szeregowego” nie są potrzebne. Zgadzam się z Tobą, że koronawirus jest niczym w porównaniu z tą gadziną :slight_smile:

1 polubienie

Optymista, mówisz, ze wrzod na 4literach da się wytrzymać?

Jeszcze dziś pytania nie usunelam :stuck_out_tongue_winking_eye:
Mozna zaliczyc do cudów?

2 polubienia

Kto podnosi rekę na mesjasza ten podnosi rękę na samego boga :wink:

Zostaje wiadomomacyjana szuja :nerd_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

Przecież nie jest zabronione łudzić się, że ten patologiczny, poszkodowany na myśleniu, barbarzyński gatunek ludzki powierzy Tobie kierowanie Polską i ludzkością.

1 polubienie

Już takich zasadniczych zmian w ludzkim świecie doczekałem, gdy połową ludzkości rządził uzbrojony po zęby, marksistowski ustrój socjalistyczny, który wydawał się nie do ruszenia, a rozleciał się bez jednego wystrzału, bez jednej potyczki zbrojnej, że nie widzę powodu, abym nie doczekał się następnych zmian zasadniczych.