Przegrałbym zakład, że nie spodziewaliście się, iż w takim wieku 73 lat, jak

Może ja nie mam racji, ale to Ty nie przekonujesz ludzi, nie ja …

A tu w pdf. Jesteś zbyt mało rozgarnięty by znaleźć książkę a chcesz być przewodnikiem?

1 polubienie

Jeszcze się świat ziemski nie skończył…

Wolę mieć książkę w ręku i zajrzeć do niej, czy jest warta zakupu, abym nie kupił kota w worku. Pytałem w księgarniach w których powinna być, a nie było.

To po co teoria o wykupieniu nakładu? Księgarnie nie ściągają jej bo jest pewnie g. warta. Dostałeś link do niej w PDF więc możesz sprawdzić co warta.

1 polubienie

Zasługujesz na podziw, albo ja na potępienie, że nie wpadłem na to co Ty.

Wygląda ta książka na mega wartościową. Próbowałem ją zamówić przez neta, ale rzekomo hurtownie też nie miały.

Proszę tu jest
https://allegro.pl/oferta/falszywa-pandemia-krytyka-naukowcow-i-lekarzy-9675980014?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=156baee2-bf62-470e-b2cc-59c7cbf22de4

1 polubienie

Lub tu 3 częsci
https://allegro.pl/oferta/3w1-falszywa-pandemia-czesc-1-2-3-10424233919?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=34ab2837-65a7-4b7f-b31c-154b150908f0

1 polubienie

Myślisz, że JEZUS, na Którego stawiam i Który wszystko zmienił na Ziemi, działał za pomocą blogów i internetu?

Skoro Jezus nie potrzebował internetu, czemu Ty go używasz do krzewienia swoich rewelacji?

2 polubienia

Mówiłem tu wielokrotnie, że używam internetu jako rozrywkę, nawet jak one mogą mieć różną formę, i nawet jak traktuję ją do pożytecznych celów. Mam też pożyteczne, jeszcze nie przeczytane książki, których czytanie mógłbym traktować jako pożyteczne zajęcie. Ale nawet jeśli nie miałbym neta, Pytamy, moich mądrych książek, niczego istotnego bym nie stracił.

Harmonik żaby czekają na przewodnika…

Co Ty masz do tych żab?

2 polubienia

Wolę by żaby męczył a nie nas.

Niczego byś nie straciła, doświadczając harmonijnego, atrakcyjnego życia takich harmonijnych stworzeń.

A co te biedne zwierzatka winne?
Ja bym postulowala jakies komary albo karaluchy.

Skonczyc w panierce na talerzu?
image

Jak wykończy komary to i żaby zdechną.

Zostana jeszcze inne owady, choc faktycznie kijanki to naturalny wrog larw komarow, kto wie czy nie skureczniejsze od DDT?

1 polubienie

Dorosła żaby sobie by dały radę ale kijanki?