Przegrałbym zakład, że nie spodziewaliście się, iż w takim wieku 73 lat, jak

mój, można być tak mądrym i mieć tak ciekawą osobowość, oczywiście przy całej mojej skromności i świadomości, że wszystko zawdzięczam trudzeniu się wszystkich?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

W Twoim przypadku, nic nie jest oczywiste.
Zaznaczam: Trudno powiedzieć :grin:

2 polubienia

Na ten temat nie będę się wypowiadał. Za to pozwolisz zmienię ciut temat i wypowiem się na temat liczby 73

Liczba 73 to 21 liczba pierwsza
Liczba 37 to 12 liczba pierwsza.

Wiedziałeś harmonik o tym?
Jeśli jesteś tak mądry, to pewnie wiedziałeś … :thinking:

1 polubienie

O bzdury sie nie zakladam

1 polubienie

Moja mądrość nie rozmienia się na wiele drobnych. Wolę uogólnianie.

I dobrze. Lepiej być mądrze mądrym niż gupio mądrym :smiley:

3 polubienia

Z tą mądrością to bym polemizował.

Moje ustalenie, że nie istnieje zysk w ekonomii, jest więcej warte, niż dorobek wszystkich naukowców razem wziętych, ale to pewnie za mądre, abyś to zrozumiał, choć to już tłumaczyłem niejednokrotnie na Pytamy starym i nowym, jednym złożonym zdaniem. Gdybyś to zrozumiał, klęczałbyś przed moją mądrością, choć zrozumieć to moje ustalenie potrafiłby każdy uczeń 3-ej klasy szkoły podstawowej.

Harmonik, powinieneś wydać te swoje mądrości drukiem. Ja je pierwszy kupię o ile nie będą mieć ceny z kosmosu. Jak się potem znajdą w taniej księgarni też kupię …

1 polubienie

Zachęcasz lenia, który nie jest przekonany, że to byłaby najskuteczniejsza droga. Wiesz jak rządzącym jest łatwo wykupywać całe nakłady czegoś im zagrażającego, usuwając takie pozycje z rynku? Myślisz, że nie mam planu B w stosunku do Twoich propozycji?

1 polubienie

Wez tabletkę.

Człowieku, założenie bloga na Google to sprawa minuty. Samym gadaniem tutaj świata nie zmienisz. Chcesz zostać Przewodnikiem Ludzkości, to działaj. Nikt do Ciebie nie przyjdzie z taką propozycją:

  • Dzień dobry
  • Dzień dobry, co sobie panowie życzą?
  • My z Międzynarodowej Rady Kosmicznej Harmonii, szukaliśmy kandydata na Przewodnika Ludzkości i doszliśmy do wniosku, że pan się do tego nadaje.
  • O, to miło, a od kiedy miałbym nim zostać?
  • Od jutra, pasuje?
  • Pasuje. Dziś pakuję manele i jutro się u was panowie pojawiam …

Takiego scenariusza się harmonik nie spodziewaj. By zostać Przewodnikiem Ludzkości, potrzeba dużo, bardzo dużo pracy. Trzeba działać, kiedy jeszcze można.

1 polubienie

Wszyscy widzieli w Sejmie Prezesa czytającego (lub udającego że czyta) książkę “Fałszywa Pandemia”. Chciałem ją kupić, ale nigdzie jej nie było…

Myślisz, że JEZUS, na Którego stawiam i Który wszystko zmienił na Ziemi, działał za pomocą blogów i internetu? Moja mądrość bierze się ze zrozumienia Postaci OZYRYSA i JEZUSA. Nie żyjemy w świecie JEZUSA, bo jesteśmy tylko popłuczynami po kisielu, czyli jesteśmy potomkami tych, którzy nie poszli za JEZUSEM.

Jezus umiał zamieniać wodę w wino, chodzić po wodzie …

Jak i Ty zaczniesz to robić, to się z Twoimi argumentami zgodzę …

2 polubienia

Moim celem jest stan, aby ogromna większość ludzi z tej Planety wielkości ziarnka piasku w stosunku do rozmiarów choćby tylko Naszej Galaktyki, jednej z miliardów, zgodziła się ze mną. Uważasz to za niemożliwe zrealizowanie moich dążeń na Planecie wielkości ziarnka piasku?

Jak będziesz tylko siedział i tu pisał, to uważam, że to niemożliwe.

Powieś sobie te słowa nad łóżkiem i zdejmij wtedy, gdy się okaże, że nie miałem racji …

@benasek po harmonijnej propozycji moge sie zamienic w cos takiego
image
Nie wiem czy kolega liczyl sie z taka ewentualnością?

1 polubienie

Nie masz racji, bo realizacja mojego celu głównego stoi u mnie na pierwszym miejscu każdego dnia. Tu na Pytamy mam tylko moją rozrywkę, której mogę nie mieć, bo mam się czym zajmować.

Przestań. Szukałeś pewnie na youtube. https://capitalbook.com.pl/pl/p/Falszywa-pandemia.-Krytyka-naukowcow-i-lekarzy/4120
czas szukania 3 sekundy

2 polubienia