Przemoc i agresja

Czy kos jeszcze tego nie rozumie? PS Nie chce zakladac nowego tematu, ale to jest przerazajace…

2 polubienia

Oni siebie nawzajem prowokują. Napędzają.
Geje są na tyle cwani że mogą sobie pozwolić na pajacowanie wszak nikogo nie biją.
Natomiast naziole są za głupi na to by nie dać sie sprowokować. W grupie czują sie jak bezkarna sfora wilków. Wiedzą że mają ciche poparcie władzy i kleru.
Nienawidzą się ale też nie potrafią bez siebie żyć.

Uważam że marsze nie pomogą środowiskom lgbt. To trzeba ugryźć od strony wychowania i edukacji (w tym seksualnej). Dotyczy to zresztą również nazioli. Ale u nich trza zacząc od lekcji historii.

6 polubień

Jesli chodzi o jakiekolwiek marsze czy inne demonstracje to, jak juz nie raz mowilam, nie lubie tego. Z edukacja masz jak najbardziej racje. Boli mnie natomiast przemoc… To zaczelo sie znacznie wczesniej (eskalacja takich ruchow). Pamietam, jak kiedys w Warszawie byla “tecza” na Placu Zbawiciela. I po co bylo ja palic? To woda na mlyn! Ze wygladala obrzydliwie? Moim zdaniem TAK! Ale to jeszcze nie powod do palenia (z tego co pamietam dwa razy byla taka akcja…).

1 polubienie

I od tamtego czasu agresja rośnie. Pozwalają sobie coraz bardziej. W Białymstoku nawet 14-latek dostał kopa.
Trzeba zaostrzyć kary i szybciej identyfikować sprawców. Inaczej będzie strach wyjść z domu. Sąsiad sąsiada skopie za kolorową reklamówkę. Czystki będą.

1 polubienie

A bo wszystkie te marsze zawsze kogos prowokuja i nigdy nic dobrego nie daja. Czy z lewa, czy z prawa, czy homo, czy hetero.
Ludzie powinni po gorach maszerowac, to i by sil nie mieli na inne marsze.

4 polubienia

Na to sie zanosi…Poza tym mozna sobie wyobrazic: jest marsz, a ludzie zupelnie obojetni. Raz, drugi i…PO CO?

@elsie Nie wiem,czy masz na tyle lat,by pamietac czasy PRL.
Homoeeksualisci rowniez hyli,zyli posrod nas.
I co z tego,ze na geja mowilo sie pedal,ale on sobie zyl ze swoim partnerem,pracowal,nikt za wiele czesto nie wiedzial.
Nie hylo marszow,nie bylo demonstracji teczowych,ale zyli,jak pozostali.moze troche na uboczu,ale bezpiecznie.
I komu to przeszkadzalo,i nie chodzi mi o ustroj,a o zasady wspolzycia,poszanowania drugiej osoby.

3 polubienia

Na gory kolejkami sie wjezdza (jak to promuja niektorzy…)

Jak zwykle propaganda… Wyszła garstka lewactwa(nie homo, tylko lewactwa) a artykuł jakby cały naród wyszedł na ulicę… Xd

1 polubienie

Czas na marsz… “Precz z kolejkami!”

2 polubienia

Grubasy by schudly!:slight_smile:

1 polubienie

Bardzo dobrze to pamietam. Ale nikt im w morde nie plul akurat z powodu orientacji. Nie byli tez wykluczani ze spoleczenstwa. Widac to naroslo jak wrzod i peka…

1 polubienie

To nienawisc narosla,nie bez przyczyny pod wzgledem bezpieczenstwa,Polska jest na 27miejscu w UE,czyli na ostatnim.

2 polubienia

Tak, niestety wiem…

1 polubienie

Pod względem jakiego bezpieczeństwa.? Przecież Polska to jeden z najbezpieczniejszych krajów w Europie… Ani nie tak jak na zachodzie ani nie tak jak na wschodzie. Polska jest wzorem dla każdego państwa w uni XD

:grinning::grinning::grinning:

Po wzgledem bezpieczenstwa obywateli.
Wczorajsze doniesienia.
Chyba nie wiesz co piszesz.

1 polubienie

A co zagraża obywatelom w Polsce? We Włoszech idąc ulica nagle może zaatakować mnie jakiś czarny uchodza który nawet do dobrze do stu nie umie liczyć :rofl:

Wiesz,akurat mialem gosci z Polski i mowili,jak jest.
We Wloszech noca moge spacerowac,bez obawy,nawet w duzym miescie.
Nie masz pojecia o czym piszesz.
W duzym miescie agresor w kilkanascie sekund lezy skuty kajdankami.
Policja ,Karabinierzy,wojskowe sluzby wewnetrzne,nie czepiaja sie goscia pijacego piwo,czy babci handlujacej pietruszka,nie poluja na mandaty.a chronia spokojnych obywateli.

2 polubienia

No to tak samo jest w Polsce plus jeszcze brak uchodźców. Nadal uważam że Polska górą :rofl: