Przemoc i agresja

Też spacerowalem w Polsce w nocy i przeżyłem to. Ale demonizujecie ten swój kraj… Z każdej strony XD

Ja tego nie wymyslilem,to informavja o stanie bezpieczenstwa w UE i na swiecie.
Na swiecie Polska lepiej wypada,gdyz jest na 33miesjscu.

Przypadek? Polska w czołówce najbezpieczniejszych państw świata nie licząc uni Europejskiej w której jest zalew imigrantów i demoralizacji… Czyli śmiało mogę nie liczyć Unii i mówić to co mówilem… Polska to jest jeden z najbezpieczniejszych krajów.

To znaczy sie Polska najbezpueczniejsza w Polsce.
Ok.
Mileho dnia.

1 polubienie

Na pewno bardziej niz na zachodzie

Teho juz nie wiem,czy bardziej bezpiecznie jest na wschodzie,czy na zachodzie Polski.

1 polubienie

Nie wchodzmy już tak dokładnie. Nie musimy ustalać najbezpieczniejszego regionu w Europie… Wystarczy że jest on w polsce

Po uj manifestować swoją inność? Ja toleruję pedałów do czasu gdy się nie zajmują moją du…

W tym problem. Nie mamy wroga więc musimy go wymyślić. Nie zagrażają nam islamskie zamachy, gwałty, uchodźcy. 99% społeczeństwa ma biały kolor skóry. Ok. 80% deklaruje katolicyzm. Teoretycznie jest super. Powinno być spokojnie.
Mamy za to wewnętrzne podziały które mogą doprowadzic do wojny domowej.
Wymyślonym wrogiem zewnętrznym pozostaje Rosja. I w sumie Bruksela bo Beatki nie chcieli.

Aaaa i Niemcy bo reparacje. I Ukraina bo Wołyń. Kurde dlaczego wszyscy nam robią na złość? Do szabel towarzysze!

3 polubienia

Od polakow slyszalem calkiem cos innego
Od polakow mieszkajacych na stale w Polsce.

1 polubienie

Polacy są znani z tego że nie lubią polski… No połowa z nich

Za granicą podobnie jak w Polsce. Polak Polakowi wilkiem. Wszyscy to mówią. Obcokrajowiec pomoże, pogada, uśmiechnie się a polaczek wyrucha, poskarży, obgada, wybije się na plecach rodaka, oszuka.

2 polubienia

Za gramica,polak gdy Cie nie okrafnie,to juz Ci pomogl.)))

1 polubienie

Jakby było normalnie to nie musieliby manifestować… ale jak tacy ludzie jak ty piszą z pogardą pedał… albo sobie śmieszkują z rachunków Hitlera za gaz… to jednak muszą manifestować.

Ludzie co się z Wami dzieje?! Będziecie gardzić innymi, to i wami gardzić będą. :open_mouth:

1 polubienie

Pedał u mnie nie jest pogardą

No i bardzo slusznie mowisz! My po prostu musimy miec wroga…

Nawet tego nie czytam bo jak zwykle ten sam tekst… Łapki w górę czyli widać dobre lol

Lyzka dziegciu beczke miodu zepsuje.

2 polubienia

Uważam że homoseksualista czy pedał to normalne określenia. Tylko ludzie czepialscy szukają powodu do zwady. Tak samo murzyn jest normalnym określeniem.

1 polubienie

Polska jaoo kraj,jest piekna,czadem mi teskno,za tymi jeziorami,rzekami,lasami.
Jednak wole miec za sasiadow jak obecnie,Wlochow,Marokanczykow,Rosjan,jest tez oboz uchodzvow kilkasrt mettow od domu i jest spokoj,nie obaeiam die,ze wysmieja mnie,jak rodavy,ze pirussam sie na wozku,wrecz przeciwnie spotykam sie z rzyczliwoscia tych ,wstretnych’‘uchodzcow,obcokrakowcow.
Coz stara prawda.Polak,polakowi wilkiem’’
Nie mam przyjemnych wspomnien ze spotkan z polakami.

2 polubienia