Przemoc i agresja

No i jeżeli ty piszesz tak ogólnie że Polak to ten zły, że wolisz mieć sąsiadów Włochów… To nie dziw się że są grupy społeczne które uważają Polaków za najlepszych a a mówią o imigrant ach że to bydło czy cos

Za chwilę ja wyjdę na ulicę i będę protestować przeciwko wszelkim manifestacjom.

Zgadzam się z Tobą, sami sobie szkodzą.

5 polubień

Dla mnie tez, ale tak sie chyba utarlo…

Z tego co wiem, na takie dekoracje ktoś musiał wydać zgodę. Kto?

Mowie to z doswiadczenia,kilka razy sie sparzylem,
Wiecej nie chce,nie znaczy,ze gdyby zamieszkal jakis obok,nie rozmawial bym z nim.
A mam prawo,wybierac sobie znajomych.
Nie masz pijecia,jak coniektorzy zavjowuja sie za grajica,sadzac,se mikt ich nie rozumie.
Tylko siasc i plakac.
Ssm bys stronil od rodakow na moimmiejscu.

1 polubienie

Ale jak wyjdziesz sama, to pewnie karetka przyjedzie…:slight_smile:

Tego niestety nie wiem. Byla obrzydliwa…

1 polubienie

Choćby ten agresywny kierowca- damski bokser, o którym pisano w innym wątku.

2 polubienia

tgo już margines.

Kiedys jechalam z przesiadka w Berlinie i musialam kupic rajstopy. Jak zobaczylam tlum Polek szturmujacych dom towarowy to udalam, ze ja, to nie ja…:frowning:

1 polubienie

Każdy nie ważne skąd pochodzi może zaxhowywac się tak samo poza granicą swego kraju…tak samo źle, wiedząc że nikt go nie rozumie. A od Polaków stronie :rofl: bardzo rzadko gdy usłyszę kogoś po polsku to to ignoruje…

1 polubienie

Czyli jak wszedzie

Rozumiem cię. Dużo pływałem promem do szwecji i polacy byli źle odbierani. Na samą znajomość angielskiego zmieniało się podejście.

Znaczy ja nie robię tak że nie chce żeby ktoś się dowiedzial że mam coś wspólnego z Polską bo się tego wstudze, ale słysząc język polski to tak samo jakby słyszał ruski czy duński. . Tak samo obce osoby :rofl:

Jakbym napisał że “cymbał” nie jest obraźliwy… to jednak ktoś może się poczuć obrażony.

Problem jednak polega także na tym, że ty właśnie nie widzisz że jednak jest.

Najgorsze jest w stawaniu się złym… to że nie czuje się przekraczania kolejnych granic… bo wszystko się da uzasadnić… na przykład tym że ja jestem czepialski… więc przeze mnie piszesz pedał… uj… i holokaust jest dla ciebie zabawny.
Faktycznie boki zrywać… piszę o pogardzie wobec inności, słowach które są u nas karalne… i w tym temacie dwóch moderatorów sobie śmieszkuje na temat zagazowywania ludzi…
A ja się czepiam i psuję zabawę…

4 polubienia

Czyli mam rację że mówiąc zwyrodnialc na kogoś kto pobił swoją ofiarę, obrażam go i nie powinien tego robić bo mam zły uczynek?

Uspokój się jak ci powiem biały to obraźliwe? to zależy co kto chce powiedzieć. Ja uważam że obraza jest jeśli wydźwięk jest obraźliwy. Reksiu nie wiem czemu od początku jesteś źle nastawiony przeciw mnie. I widzę też że przeciw forum. Może nie pisz tu jak ci nie pasuje? Bo od początku mam cię dość

1 polubienie

Nie jestem nastawiony źle przeciw forum… po prostu nie skaczę w euforii bo widzę niedostatki. Mówię o nich, bo wszyscy przechodzili nad nimi do porządku. Tak samo widzę że śmieszkujecie sobie z gazowania ludzi to piszę, że jako moderatorzy nie powinniście tego robić, bo nie wiecie kto tu jest na forum, może żydzi a może lgbt… O tym że nie wypada to mówi kultura, o czym też niektórym zdarza się zapomnieć. Więc proszę Cię nie pisz do mnie żebym sobie stąd poszedł… bo to zwyczajnie nie wypada, także jako modowi. Nie musisz mnie lubić, przecież nie jestem budyniem żeby mnie każdy lubił…ale jako mod powinieneś sie wstrzymać od takich wypowiedzi.

7 polubień

ja ci zasugerowałem że jeśli to więc nie mówiłem że masz pójść sobie. Gazowanie ludzi noo ale co o tym wiemy? Sam uważam że oświęcim powinien zaorać dawno muzeum bo to niepotrzrebny wydzwięk.

Tak samo proszę nic nie pisać na kościół katolicki i chrześcijaństwo bo ja jestem praktykujący… Nie śmiać się z narodowych wartości i nie dyskryminowac ludzi ze wzgledu na przynależność do określonej grupy wyborców… Piszę to do każdego. Dlaczego znowu jest jakieś zamieszanie tylko ze względu na lgbt czy Żydów…