Przemoc i agresja

No,na miejscu polskich dziewczyn,nie ryzykowalbym po takim Rimini…[jesli pamietasz co mam na mysli]

3 polubienia

Nie ma miejsca na swiecie w 100% bezpiecznego.
Jefnak eole spacerowac po Neapolu,niz po Katowicavh,Krakowie,czy Warszawie.
No i jak bys nie wiedzial,nie jestem dziewczyna.
To taka mala roznica.

1 polubienie

To jest nowy rodzaj wojny. Holenderscy informatycy już dawno udowodnili wpływ Rosji na odradzanie się skrajnych ruchów w Europie i Ameryce. Rosja ma conajmniej kilkanaście dużych farm trolli, finansuje kilka pseudo agencji informacyjnych produkujących fake newsy i wykrada wrażliwe informacje z krajów, które są uważane przez Putina za wrogów. Polska jest idealnym celem dla Rosji - nasze zaściankowe rządy, ciemnota społeczeństwa, podziały mentalne i gospodarcze są świetną pożywką dla rozbudzania nietolerancji i zawiści, a nasz rząd jeszcze to podsyca. Strasznie smutno mi, gdy uświadamiam sobie jak daleko cofnęliśmy się w ciągu kilku lat :unamused:

2 polubienia

@birbant. Zauwaz jedna prawidlowosc.
Czym dalej od wojny,tym bardziej staraja sie umniejszyc odwage i heroizm btoniacych wlasnego zycia i czci.
Siedzac wygodnie w fotelu przy pelnym talerzu,wymysla sie javy to byli idioci,ze sie bronili.
Wychodzi na to,ze obecnie do tych medrkow mozna wpadv na chate,a on powie,prosze,przrlec zone,matke,babke,syna,wez co ci sie podoba,a jakbys mnie chcial przeleciec,to zapraszam ponownie,yu masz moja karte i pin.

1 polubienie

jak Bog chce kogos ukarac to mu rozum odbiera
interpretacja dowolna

2 polubienia

czy tylko Rosja?
co prawda kura nie ptica, polsza nie zagranica?
doktryna sie nie zmienila - z racji polozenia geograficznego jestesmy przedpolem bitwy i wcale nie najwazniejszym sadzac po tym co dzieje sie w Afryce
nie liczac krajow Ameryki lacinskiej i Iranu
to moze jednak za polsko- chinska granice na Uralu?

2 polubienia

Jest bardzo roznie. Jutro podesle artykulk, ale do tego tematu, bo znow “bedzie namnie”…

Polacy lubią fikcję :wink: Sporo osób homoseksualnych ma dzieci, tudzież tradycyjne pary mają dzieci które mają homoseksualną orientacje. Jedno od drugiego niezależne, ale dajemy sobie narzucić narrację kościoła i polityków.

3 polubienia

Swiete slowa.Taki “filozof” nawet stanu wojennego nie pamieta a medrkuje o wojnie jak o przygodach Bonda.

5 polubień

Jeszcze troche i beda mowic,ze to wina Polski,cala druga wojna swiatowa.
Pomijaja fakt,ze nawet cicjo siedzac w domu w czasie wojny,mogles byc wyvishniety z nieho i rozstrselany,bo nemiaszkowi tak sie podobalo.
Zwiniety na drodze i odeslany do obozu zaglady.
Jak mowi przyslowie,syty nigdy nie zrozumie glodnego,wolny ,zniewolonego’’

3 polubienia

Pamietam doskonale jak ojciec opowiadal mi o tym ze wcale nie brakowalo opinii ze to my wywolalismy te wojne"przez ten nasz Gdansk"…

3 polubienia

Najgorsze,ze nadal nie brakuje takich opinii.
Na dodatek Polskie obozy koncentracyjne.

1 polubienie

A ci źli to byli naziści, nie Niemcy :frowning:

4 polubienia

Tymczasem dziś w Płocku o 14:00 rusza kolejny marsz równości. Będą też narodowcy i młodzież wszechpolska :wink:

Taa a caly rzad i wierchuszka parti NSDAP,to byli Chinczycy)))

1 polubienie

Nie Chinczycy, a Niemcy zniewoleni przez Hitlera pervitinem (metaamfetamina) popijana piwem. Teraz to wersja “na czasie”

1 polubienie

Pytanie, po co są te marsze? Czy onanisci urządzają jakieś marsze? Nie i dlatego nikomu nie przeszkadza to, że robią to z własną ręką

1 polubienie

Najgorsze,ze wreszcie glosno sie kowi o thm,ze Hitler to po czesci Zyd.
No i wszystko jasne,to Zydzi wywolali wojne)))