Przemoc i agresja

Bo się w dupach przewraca.

3 polubienia

Dokladnie.
Obserwuje tutejsza mlodzierz.dziadek zostaeil vhalpe,ojcie kupil wypasona bryke,a syn ciagle beztobotny cpa pod barem.ale czuje sie lepszy od,roboli’’
Smutne to.

2 polubienia

Jest bardzo dużo nienawiści i agresji w przestrzeni publicznej. Nie wiadomo jak to zatrzymać. Mówienie ze " to wina pis" jest nie tylko naduzyciem ale i uproszczeniem. Ostatnio pewna “artystka” zrobila tęczową. Maryjkę w ksztalcie przypominającą waginę. I co to kualo być? Sztuka? Nawoływanie do tolerancji? Nie. To czyste prowokowanie nienawisci. I tego jest obustronnie coraz więcej. Jak zatrzymać tą nienawiść?

3 polubienia

To chyba @birbant napisal: wzajemne napedzanie sie…

2 polubienia

No nie wiem, nie wiem. Podobno w powstaniu walczyli geje. Skąd to nagle wiedzą?


Poseł PO.

Powstania Warszawskiego w to bym nie mieszał. Nie ten kaliber sprawy.
Zdecydowanie nie podoba mi się to “dzieło”. A ponadto zaszkodzi “powstańcom”.

5 polubień

Przeciez to ustawione idioci. Propaganda

Powstanie Warszawskie to jedno z największych pomyłek w historii ludzkości i to powinno być bojkotowane, a nie swietowane…

Powstania nie powinno być. To fakt. Ale pamiętać należy. Chociażby o tych, którzy w dobrej wierze walczyli. Oni wierzyli w zwycięstwo i chcieli wolności.
Potępić trzeba organizatorów.

4 polubienia

Była to zbrodnia, za którą powinni wisieć wszyscy, którzy brali w tym udział. Mają krew na rękach całej Warszawy

Błędna decyzja ale o walczących trzeba pamiętać. My nie wiemy jak to jest przez 5 lat nie móc we własnym kraju żyć tak jak się chce. 5 lat terroru.

2 polubienia

Francuzi poddali się praktycznie bez walki i tym samym Paryż przetrwał

W Austrii też poszło dość szybko.
Ale nas najpierw porządnie poturbowali. Z zachodu i wschodu.

To temat o LGBT a nie powstaniu :slight_smile:

Francuzi to tchórze, podobnie jak Anglicy. Po co zawierali sojusze, skoro nie mieli ochoty walczyć? Paryż przetrwał, ale…

A nam co po walecznosci? Zginęli żołnierze, honor nikogo nie obchodzi

Ciebie może i nie obchodzi, mnie tak. Wiem, że dziś pojęcie “honor” u wielu osób straciło na wartości. Na szczęście nie u wszystkich.

4 polubienia

No i co Polakom po tym honorze było? Została rzucona na pożarcie Niemcom, by opóźnić atak na Francję i tyle, a Warszawa zrownana z ziemią i dziś jest posmiewiskiem

Wolałbyś, żebyśmy się poddali i zniknęli z map świata? Szkoda gadać :frowning:

3 polubienia

Hitler nie miał zamiaru eksterminować Francuzów, Polaków, tak.

3 polubienia

Polskich Żydów, Słowian również nie lubił, ale bardziej komunistów i była możliwość zawarcia porozumienia z Hitlerem i wyszłoby to Polsce na lepsze, nie zostałaby zrownana z ziemią