Przesądy

Jesteście przesądni? Jeśli tak to w jakie przesądy wierzycie? Jak myślicie, dlaczego ludzie w nie wierzą? Może słyszeliście jakieś dziwne przesądy?:upside_down_face:

3 polubienia

Nie wierzę. Zawsze gdy czarny kot przebiega z lewej strony na prawą to nic się nie dzieje :rofl:

4 polubienia

Nie jestem przesądna, a piątak trzynastego wręcz uwielbiam tę datę :wink:

3 polubienia

Piątek 13-go? To już tylko za 8 dni @Bocca-Lupo :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie jestem przesądna ale nie toleruję umieszczania butów na stole, rozsypywania soli i wizyt kobiet w Nowy Rok.

2 polubienia

Bardzo dobrze lubię tę datę :wink:

2 polubienia

Ja tam przesądny nie jestem, ale gdy czarny kot przebiegnie mi drogę, to zawracam a w piątki 13 cały dzień pod łóżkiem leżę. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

O nie…
Jesli to nazwac przesądem to jedynie dostrzgam pewne prawidlowosci w znakach zodiaku.Ewidentne dla mnie…
Reszta to chyba jednak bzdury…
Nawet sie skupic nad tym nie potrafię…

1 polubienie

Wiec, kiedy masz urodziny ?

2 polubienia

W grudniu.Jak wiekszosc strzelców :wink:

1 polubienie

Boże, miałam nadzieje że nie napiszesz nic o grudniu…

2 polubienia

Ha,ha,ha…Tak dobrze nie ma:))

2 polubienia

Ja to w ogole nie rozumiem co robią buty na stole? Przeciez to mihigieniczne.
A przesadow jest mnóstwo, jakos niespecjalnie sie nimi przejmuje.

3 polubienia

Buty na stole???
Zabilbym,nawet wiesniaka…
Zarty,tak?

2 polubienia

A weźcie mi nawet nie mówcie o 13 w piątek. Kiedyś właśnie w tym dniu miałam powiesić firany. Włażąc na drabinkę pomyślałam: kurczę trzynastego i piątek, to pewnie spadnę. I… spadłam i skręciłam nogę. Nienawidzę trzynastego i piątku. Wiecie, jak to długo bolało? :sweat_smile:

3 polubienia

Nie, sa tacy ludzie…
Nawet jednego takiego znalam. Jak czyscil buty to robil to na stole. I nie zawsze chocby Trybune Ludu podlozyl.

2 polubienia

Przesądny? Nigdy. Co prawda, gdy czarny kot mi drogę przebiegnie, to zawracam na wszelki wypadek, ale przesądny nie jestem…:rofl:

5 polubień

Nie, zupelnie nie jestem. Ale moja sasiadka, jak byla w ciazy, nie patrzyla przez wizjer (bo dziecko mogloby miec zeza…) :slight_smile:

1 polubienie

Gdybym zobaczyla buty na stole to pomyslalabym, ze ktos na leb upadl! :slight_smile: A co to znaczy?

1 polubienie

Bo o tym pomyslalas! Tak tez Ci sie umysl nastawil (na to spadanie…) :slight_smile:

3 polubienia