Przez bezmyślność i podatność na ogłupianie, dała się zamordować oszustom

od zmyślonej pandemii COVID-19, choć mogę się założyć, że podadzą, iż ta śmierć nie miała związku ze szczepieniem.

Zdarza się. Każda rewolucja niesie ofiary.
Na błędach się uczymy. Jej poświęcenie (dla nauki) nie pójdzie na marne. Zwyciężymy!

Raczej poświęciła się dla kasiory oszustów.

https://www.google.com/amp/s/www.wprost.pl/amp/10432592/krzysztof-krawczyk-w-szpitalu-nawet-szczepienie-pfizerem-nie-pomoglo.html

Kasa jest oczywiście najważniejsza. Badania kosztują. Ludzkie życie jest warte tyle ile wynosi cena 2 dawek.

Pytanie czy on dostal dwie dawki, czy po pierwszej dawce przyszalal? I gotowe?
Biorac pod uwage ze Krawczyk to stan umyslu?

1 polubienie

@harmonik pytanie nie zastalo usuniete tylko dlatego, ze prace i wysilek kolegi @Devil w kwestii prob odpowiadania na Twoje pytania szanuje.

1 polubienie

Poważnie nie traktuję takich usuwających moje uświadamiające tematy, bo wiadomo, co sobą prezentują.

Możesz być anty ale nie powinieneś nakłaniać do podważania istnienia pandemii oraz lekceważenia obostrzeń i szczepień. To ostatnie to nasza jedyna, konkretna broń w walce z tym gównem.

Jesteś po 70-tce. Powinieneś się zaszczepić. W szpitalu pod respiratorem trudno będzie ci zarządzać budową harmonijnych miast. Nie ocalisz ludzkości przed kapitalizmem. Nie ocalisz zwierząt przed ludzkimi widelcami. Nie wypełnisz proroctwa. A przecież masz być Mojżeszem naszych czasów.

2 polubienia

Może i lepiej że ty w takiej błogiej nieświadomości żyjesz.

Pies wie, co ty byś wyrabiał, gdybyś trochę prawdy o świecie wiedział …

1 polubienie

Jak bym miał Twoje myślenie i charakter, pewnie wstydziłbym się po świecie chodzić.

Mam wrażenie że żyjesz w innym świecie. To jakieś specjalne leki?

1 polubienie

Na tym drugim Księżycu co się dopiero urodzi :grin:

2 polubienia

Byłem anty ale ostatnio dużo myślę wyjeździe za granicę. Chciałbym też jeszcze trochę skorzystać z młodości i pójść do klubu, na koncert. Do ludzi.
Bez szczepionki może mi się to nie udać.
Czas ucieka. Nie zawsze będę taki piękny i sprawny.

2 polubienia

Ta nauczycielka zapewne miała twoje przekonania, i dlatego poszła się zaszczepić.

Nie wiemy co jej się stało.

1 polubienie

Gdyby miała moje poglądy, cieszyłaby się życiem z najbliższymi.

Wielu by żyło gdyby nie miało twoich poglądów.

1 polubienie