Przeżyłam!

@benasek moim zdaniem ci co nie wierzą powinni w szpitalach jednoimiennych choćby baseny wymieniać chorym. A poza tym powinni nosić przy sobie oświadczenie, że nie wierzą i być w ostatniej kolejności poddawani leczeniu.

2 polubienia

Nic nie powie, bo nasz pytamkowy niedowiarek ma wolne do poniedzialku.

2 polubienia

Lanego :astonished:

.może da się to zredukować chociaż do środy…popielcowej.

2 polubienia

Ma szczęście, że nie masz mojego charakteru.

Za wielokrotne nieprzestrzeganie regulaminu dostałby bana na 130 lat …

1 polubienie

@okonek zaspokój moją ciekawość - kogo macie na myśli. W ogóle nie kojarzę.

1 polubienie

U a cóż to…Pan Harmonik nie ma nic do powiedzenia?
A no tak. Pewnie Ci zapłacili za kłamanie na forum.
To powiedz. Ile $$ zgarnęłaś, żeby antycovidianie mogli dopisać do swoich dzienników? :smiley:

2 polubienia

Jest tu w moim odczuciu tylko jedna osoba, która zdradza wszelkie symptomy choroby umysłowej. Oczywiście wszystko byłoby w porządku, każdy ma przecież prawo być “głupi”, ale na portalu obowiązują pewne zasady. Pytamy to nie szpital psychiatryczny. Dlatego okonek jako moderator co tydzień wysyła delikwenta na “leczenie”. Daje to poprawę na 1 - 2 dni a potem pacjent znów zaczyna chorować i tak w kółko …

3 polubienia

Będąc adwokatem diabła, niewiara w koronawirusa ma swoją logikę. Dla niektórych ludzi pandemia nadal istnieje tylko w telewizji, a przecież nie każdy wierzy telewizji. A przynajmniej ja to tak sobie tłumaczę.

3 polubienia

Ja biore tylko w euro :wink:

1 polubienie

@Descretus w tajemnicy Ci powiem, że płacił mi sam Harmonik. Płacił za prawdę - więc ją ma:)

3 polubienia

Obyś w przyszłości nie miała powikłań. Neurologicznych

@Devil jakby co to przestanę się udzielać na tym forum. Poza tym z tego co wiem to choroby neurologiczne nie są zakaźnymi. Śpij spokojnie chłopie :slight_smile:

1 polubienie

Harmonika

1 polubienie

Wypiję za ciebie boś fajno dziołcha jest.
:beers:

1 polubienie

@Devil gichnij se chopie. Ja jak już smak odzyskam to za własne ozdrowienie też łyknę. i Nie omieszkam zdrowia dobrodzieja też wypić :slight_smile:

2 polubienia

No to witaj po wszystkim!!!
Cos za dużo sie w Twoim zyciu dzieje :wink:
Twoj glos"w sprawie",potrzebny!
Ale przede wszystkim,ciesze sie Twoja radością :slightly_smiling_face:
Pewnie znowu znikniesz na iles tam dni ale…Jak wrocisz,powiedz,jak tam mała?

2 polubienia

co nie zabje to wzmacnia :wink:

Ja też miałam. Pierwszy tydzień spałam po 16-18 godzin na dobę. Potem się poprawiło ale przyszedł brak węchu ( to akurat było ok) i straszny a smak w ustach ( jakbym śmierdząca zasyfiona ścierkę miała w ustach). Tak… Ja wyzdrowiałam… Ale nie wszyscy… :sob: Wczoraj mój tato nie przezyl

3 polubienia

Ale to niekoniecznie byl covid…Po objawach sądząc…Tyle ze tu nie ma kompetentnych sedziów…
Jesteśmy jak 100 lat temu,zdani bardziej na wlasne wyczucie…

Był. Objawy zgodne i test dodatni.

1 polubienie