Przybędzie szamanów?

Dobra no, ale chociaż się ogolił i uczesał. Do zdjencia… Zresztą myślałam, że piszesz o tym performansie nazwanym balem elyty w Zamku Ujazdowskim. W kraju obok wojna, ludzie giną a bogacze takie coś urządzają.

Co do bogaczy to zawsze tak bylo. Na Titanicu też…
A ciekawe czy jak sie ogolił to skropil sie woda przemyslawka?
Oni z tym nepotyzmem to juz dawno przestali sie kryc.
Praniem mózgów też.

Tak niedługo będzie bo dobrzy lekarze wyjeżdżają. Nam pozostaną zakonnice i księża. Będą leczyć modlitwą

I klauzulą sumienia…

Ogłoszą, że to rewelacyjna terapia na choroby psychiczne.

No cóż, na tym to oni niewatpliwie się znają…