Przynajmniej trzy osoby

zaglądały dziś na forum i żadnej z nich nie chciało się założyć tematu, albo chociaż cokolwiek napisać.
No to założyłam, tym bardziej, że pogoda mi się psuje. Chmurki niby bielutkie, ale na całym niebie nie ma niebieskiego, tylko jest skromnie rozświetlona biel. Może to i dobrze, bo pobędę dłużej w kuchni i wreszcie uczciwy obiad zrobię, a nie jakiś gwizdany z półproduktów, bo jak się lata po parkach i sklepach, to zwykle czasu na normalne gotowanie nie wystarczy.
Wam też się pogoda chce popsuć?

4 polubienia

I jeszcze się pochwalę. Tawuła na moim balkonie już zaczyna zakwitać, To dopiero pierwsze kwiatki, ale już jest bardziej wiosennie. Inne kwiatki dopiero po 15 maja posadzę.

Oczywiście to są dwie różne donice i nawet różne tawuły (jedna jest zwyczajna - ta druga, a jedna ozdobna - ta pierwsza. żadnej różnicy nie widzę, ale ponoć jest :smiley:

4 polubienia

Ja juz założyłem temat ratunkowy wczoraj.Dzisiaj odezwę sie dopiero wieczorem.Teraz film,potem wychodzę…

6 polubień

Jedną z tych osób byłem ja. Niestety, miałem problem z komputerem od rana i teraz kontrolnie sprawdzam, jak będzie działał, po “zabiegach”, jakie mu zaserwowałem.

Pogoda u mnie na spacer, bo jeszcze nie ma wczorajszego upału, słońce kryje się za chmurami, ale mam nadzieję, że deszczu z nich nie będzie.

4 polubienia

Fajny balkon!

5 polubień

Widziałam. Tematy są ok. jeśli są krótkie i jest ich dużo Tasiemce nie są dobre, bo wtedy forum “nie zarobi” na siebie. :smiley:

2 polubienia

Moje chmury też na deszczowe nie wyglądają, ale zasłoniły calusieńkie niebo.

2 polubienia

Podobnie jest u mnie. W sumie, fajna pogoda. Piję teraz kawę i zastanawiam się, którą wersję spaceru wybrać. Polną drogą do Niemiec, czy okrążyć swoją wioskę?

Spokój i cisza na metrażu, albowiem towarzystwo “umiera” po wczorajszem grillu. Jestem tu teraz jedyną aktywną życiowo jednostką.

Mój laptop też złapał zdrowie, jak widać, bo śmiga jak nówka. Tylko, jak długo? :shushing_face:

3 polubienia

Ponoć niebieski kolor odstrasza owady (głównie muchy), więc jest balkon na niebiesko. 'Uchwałę podjęliśmy" i wszystkie balkony mamy w tym kolorze. :sweat_smile:

1 polubienie

“Do łezki, łezka,
aż będę niebieska…” :grinning:

3 polubienia

Jak już będziesz niebieska, to mi powiedz. Przyjadę i zobaczę :joy:

2 polubienia

Wielka zabawa Feliks komunista,
u joko niebieski, rzecz to oczywista. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Zgadłam!!! Świetny kalambur. Odpowiedź na priwie. Nie zabiorę innym przyjemności rozwiązania tego kalamburu.

2 polubienia

Ja to prędzej, tego, siny będę… :joy:

2 polubienia

A od czego to tak Ty chcesz zasinieć? :face_with_hand_over_mouth: :wink:

2 polubienia

Ze śmiechu… :crazy_face:

1 polubienie

Eee to Ty masz taki fajny balkon ? :star_struck:

2 polubienia

Anagram:

Powiem tak in xxxxxx,
u @joko
nie tylko fajny xxxxxx…

2 polubienia

Podoba Ci się? To już. Wsiadaj w coś i przyjeżdżaj :smiley:
Nie tylko balkon mam fajny. Ja też jestem fajna :wink:

2 polubienia

Dobra dobra…w sobotę to niektórzy chodzą w gaciach po domu… Nie chcę im zakłócać tej możliwości :stuck_out_tongue:

1 polubienie