Przyszłość UE?

Jak juz przy trzecim swiecie to daleko nie trzeba szukać

Przy rządach PiS to raczej karawan…

1 polubienie

Skończmy już z tym określeniem “katastrofy ekonomicznej”. Głównymi problemami są niewystarczająca liczba rynków zbytu i dlatego UE współpracuje z Chinami, Rosją, Ukrainą czy Marokiem

Jeśli UE ma iść do przodu to potrzebne są głębokie reformy

1 polubienie

Nie my. To był twój argument… :wink:

1 polubienie

Ja nie przywiązuje do niego aż takiej wagi bo to tylko slogan haha. Taki ogólnik

1 polubienie

Reformy?


W stringach zostaniemy…

Dokładnie. I inne powody, dla których UE uważa się za niezbędną, też są sloganami haha. Nie ma nic poza zaklęciem, z którego nawet ci w nie wierzący się podśmiewają, jak widzisz na własnym przykładzie. Dlatego jej rozpad, kiedy już nastąpi, będzie uważany za zupełnie naturalny, a jej miejsce zajmą organizacje o mniejszej i dzięki temu bardziej wiarygodnej skali.

Na dowcipy się zebrało?

3 polubienia

Macron się szaromakroni…

1 polubienie

Ja też nie wierzę w rozpad UE ale z całą pewnością za lat 10 się mocno zmieni w ten czy inny sposób

1 polubienie

Juz sie zmienia.
Choc nastepne wybory do Parlamentu Europejskiego dopiero za dwa lata i na zmianę nieco cielęcinowatej przewodniczacej Kmisji Europejskiej nie ma co liczyć.

1 polubienie

Widziałem twoją przyszłość. Tylko flagę będziesz miał bardziej niebieską… :wink:

No coz, sam nie bedzie a flaga tez gwiazdkami
image

Albo róża wiatrów
image

2 polubienia

nie wiem co będzie, ale im szybciej się rozpadnie tym lepiej dla Polski.

Parlament Europejski nie rządzi, rządzą sekretarze.

nie mylmy UE ze strefą wolnego handlu, bo to osobne rzeczy.

członek RPP powiedział, że możemy się spodziewać inflacji min. 20% w styczniu

1 polubienie

Nie sekretarze a komisarze w ilosci 1 sztuka z kazdego kraju, a organ wykonawczy Parlamentu Europejskiego nazywa się Komisja Europejska.
Zanim zaczniesz sie na jakiś temat wypowiadac to moze sie choc trochę z nim zapoznaj?

2 polubienia

Dedix powtarza tylko to, co usłyszy od niejakiej Konfy.

2 polubienia

To by sporo tlumaczylo.
Oni poza przedszkole i zabawę w głuchy telefon nie wyszli.