Puk, puk!

**Witam!
Z pewną dozą nieśmiałości “zapytowuję” - czy mogę Wam trochę poprzeszkadzać? Witam “starych” znajomych ale i przed “nowymi” dygam.
Trochę pewnie potrwa zanim załapię jak się TU poruszać. **

16 polubień

Puk puk… kto tam… dzisiaj też zapukałam ale po długiej przerwie :grin:
Witam serdecznie Ciebie, jak i innych tubywalców :kissing_heart:

9 polubień

Witaj dziecko marnotrawne, czemu tak pozno :heart_eyes::heartbeat:

8 polubień

Dlaczemu nie mogę odpowiadać na wpisy innych???

Dlaczego “marnotrawne”? Nie marnowałam czasu :slight_smile:

2 polubienia

Możesz, ale są na dole a nie bezpośrednio pod tą osobą… a po prawej avek do kogo odpowiedź się odnosi

Juz mozesz normalnie pisac.

Radomiła, kiedyś na pytamy.pl zarejestrowałam się tego samego dnia co Fifka, dziś z Tobą. To dobrze wróży na przyszłość :slight_smile:

4 polubienia

Masz skrecona strzalke po prawej na dole - tu jest system dwustopniowy - albo odpowiadasz bezposrednio na pytanie, albo na czyjs komentarz.

1 polubienie

Okonek jakie Ty masz TU chody, że tak hop siup, dana, dana i już jest super? Szefujesz Tu czy tylko drzwi otwierasz?_smile:

  • Puk, puk!.
  • Kto tam?
  • Co kto tam?
  • A co puk, kuk?
7 polubień

Łał…Ty pamiętasz takie rzeczy :grin: Podziwiam…
To się bardzo cieszę że tak myślisz :kissing_heart:

Ja to mam pamięć jak rybka Dory… cierpię na pamięć krótkotrwałą… na szczęście jeszcze nie taki ciężki przypadek jak Dory :laughing:

3 polubienia

A co drzwi nie masz?
A zastałam Króla?

1 polubienie

Ja tu tylko sprzatam… :joy:
Do spolki z @Bocca-Lupo i Adminem jako sila sprawcza.

3 polubienia

W drzwiach zamek wylata.
Król w panice lata. :smile:

1 polubienie

Tak mi się przypomina, że coś o tym słyszałam. Składać gratulacje czy kondolencje? Na pytamy.pl “fucha” admina nie była przyjemnością.

Niech król nie świruje i nie lata.
A zamek niech naprawi Tata.
Od latania są samoloty
Popsuty zamek - u gospodarza pełne galoty :slight_smile:

1 polubienie

Jak się z kimś sympatycznym do “chrztu” przystępuje to się to pamięta. Ja przynajmniej tak mam :slight_smile:

1 polubienie

Jak miło :kissing_heart:

1 polubienie

Admin to nie ja. Instancja wyzsza.
Moderatorki jestesmy.
Jak sie zorientujesz - lapek nie ma sa serduszka i mozliwosc oflagowania postu jesli uznasz, ze narusza regulamin (liberalny, wolnosc wypowiedzi jest podstawa).
CL nie ma, ale mozna dana osobe wyciszyc na jakis czas. Wtedy jej nie widzisz i nie moze pisac w Twoich pytaniach. To znajdziesz w swoich ustawieniach profilu.

4 polubienia