Puk, puk!

Dziękuję Okonek za wskazówki. Jak się uporam z garami to “pofiluję” co z czym i dlaczego.

2 polubienia

Piochus, który już nim nie jest, ale nie pamiętam na jaki nick zmienił… na “pokładzie statku” jest? :slightly_smiling_face:

[na wesoło i ironicznie…]
No to wracasz czy za chwile znikniesz? :wink:

1 polubienie

To zależy jak mnie “tubylcy” przyjmą :). A na poważnie to zamierzam “wrócić” z tym, że moja obecność nie będzie nachalna. Trochę odwykłam od tej formy “zabijania” czasu a poza tym mam full nowych obowiązków. Miło Cię widzieć - kategoria pytania odpowiednia do mojego usposobienia ( nie wiedziałam gdzie to umieścić, tak między nami) :smile:

2 polubienia

Tanake, tez sie wycofal. Pewnie obserwuje.

A właśnie…Tanake :slightly_smiling_face:, dziękuję Okonek :slightly_smiling_face:

Łożesz!!! Co za fajny dzień na forumnie!
A ja już myślałem, że spotkamy się dopiero w naszem umówionem miejscu…
:massage_man:
Witam Cię serdecznie, koleżanko @witch i bardzo się cieszę z następnej duszyczki w tem miejscu. :blush:

7 polubień

@birbant ja właśnie w tej sprawie TU zawitałam - nie wiem czy Ci się gust nie zmienił i zostajemy przy starym menu czy teraz wolisz szampana i kawior? Muszę wiedzieć co w wieńcu przemycić :smile:
Witaj równie serdecznie !

3 polubienia

Kawior mnie mgli, a po szampanie mnie się czka…

Nadal rzzeczone ogóreczki ze smalczykiem i piwo… :grinning:

2 polubienia

Nikogo nie ma w domu

1 polubienie

A niech to diabli, tzn diabeł…

2 polubienia

Witaj radomiła!
Witaj witch!
O jak wesolo jest was zobaczyc!

9 polubień

Witam serdecznie…rozgość się :slight_smile:

3 polubienia

Wypadało by się wkupić alkoholem. Każdy nowy stawia flaszkę.

2 polubienia

Pierwsze słyszę :joy:

1 polubienie

Bo teraz taką zasade ustanowiłem.
Dołączcie do regulaminu.

2 polubienia

Pogadaj z Szefem :sweat_smile:

Nie mam szefa. Jam jest swym panem. Władcą piekieł.

Nie można tak tylko przyjść z pustymi rękami. W piwnicy alkohol sie kończy. Każdy nowy pytajnik powinien wpłacić składkę w formie rzeczowej czyli skrzynki dobrego trunku.

1 polubienie

Witaj serdecznie wiedzmo! Porozglądaj się tu trochę A potem bierz do rozwiązywania tradycyjnych zagadek: Zagadki nr 62 - #6 przez Bingola

5 polubień