Putin prowokuje czy usiłuje przestraszyć?

Koniec polityki, biorę się za mycie okien. Ktoś chętny do pomocy? :wink:

2 polubienia

A mycie okien na wielkanoc🤣

1 polubienie

Takich amatorskich nagran to jest duzo. We wszystkich krajach. Tylko nie wszyscy sa az takimi idiotami, zeby to wrzucac do netu.
A o Brejviku to kolega slyszal?

2 polubienia

Podziwiam.
Ja czekam az sie upowszechnia okna samoczyszczace.

Tylko czy to na pyl pustynny tez działa?
I tak nie myje, bo na poniedzialek znow zapowiadaja deszcz :wink:

1 polubienie

Skosnoocy to nie tylko Chinczycy. Azja rak ma.
I Laponczycy czy Inuici tez.

3 polubienia

No wiem. Taki zart xd

Swoja droga, nawrt ladne takie skosne oczy przy nieokraglej twarzy :rofl:

Chinczycy w przeciwienstwie do Arabów patrzą w oczy w trakcie rozmowy, tylko nieco po
skosie :wink::joy_cat:

3 polubienia

Nawet jak lekko zezowate?

3 polubienia

Stalin też miał takich skośnookich.

Stanę tu po stronie kolegi @GumowaFoka
Słusznie i bystrze zauważył to, co można teraz nazwać rysą aktualnym bohaterstwie Ukraińców. I zadaje nam pytania w tym temacie. Ja niedługo na nie odpowiem. Brak mi czasu teraz…
Chcę rzucić rys historyczny Polski i Ukrainy, bo nasza historia przez wieki jest wspólna, choć bardzo nieprzyjemna.

W tym momencie odpowiadam koledze, że zjawisko, które poruszył występuje w większości krajów Europy. W Polsce i w Niemczech też. Demony przeszłości pełzają i tu i ówdzie podnoszą swe łby. We Francji, aktualnie, aż nazbyt wysoko. Cholera wie, co z tego wyniknie, ale niczego dobrego spodziewać się po tym nie można.

Do tego tematu jeszcze wrócę.

4 polubienia

A jak się dobry makijaż zrobi w dobrym SPA to każda Polka takie może mieć…

1 polubienie

Pewno kody do atomu

2 polubienia

Tylko nie zapomnij tez o podziale Ukrainy w dwudziestoleciu miedzywojennym i jak Stalin zdusil Wielkim Glodem jakikolwiek opór przed sowietyzacja. Skuteczniej niz Hitler obozami koncentracyjnymi.
W tej nielubianej przez niektorych Polsce najwyzej grozily scalelenia ziemskie, narzucone w celu poprawienia wydajnosci, ale ziemi im nikt nie zabieral.

3 polubienia

Mozliwe, ale taka ostentacja wskazywalaby na dużą nerwowosc. A to juz bezpieczne nie jest.

1 polubienie

Ok to czekam
Z niecierpliwoscia xd

1 polubienie

Jednakowoż powinieneś uzbroić się w cierpliwość, bo ja z tym będę miał sporo roboty z samym klikaniem, a Ty dużo czytania. W najbliższy czwartek jadę na miesiąc do Polski i dopiero po świętach będę miał więcej czasu.

4 polubienia

Ale czasem na forum zajrzyj .
I kusztyczek porzadnego piwa za nasze zdrowie wypij.
Mam nadzieje, ze trafisz na ladna pogodę, bo wiosna w Polsce piękna.

3 polubienia

Tego możesz być pewna… :+1: :grinning:

2 polubienia

Teraz to zimno i pada co chwila w maju możliwe że też będzie zimno

1 polubienie

nie mam siły się denerwować, jutro to zrobię. :sleeping:

1 polubienie