Putin prowokuje czy usiłuje przestraszyć?

mi w niczym nie przeszkadza jak patrzy lewym okiem w kieszeń, ma inne ciekawe atuty, i niekoniecznie dekold. Mnie ciekawi jej umysł a tu skromność się nie uzupełnia jako całość kobiety

Oto jestem :stuck_out_tongue_winking_eye::thinking:

2 polubienia

U mnie nie potrzeba pyłu z pustyni, bliżej to pył z pól nawiewa, i oczy swędzą. Uczciwie to okna do mycia co tydzień, a nie od wielkiego dzwonu

Tos porzadnej kalimy nie widział
https://333437-1026133-1-raikfcquaxqncofqfm.stackpathdns.com/wp-content/uploads/2020/02/87190839_1045837099103103_1866882297702121472_n.jpg
Co prawda jest bardziej typowa dla Wysp Kanaryjskich, w Hiszpanii kontynentalnej jest nieco mniej gęsta, ale w tym roku uklad baryczny byl taki, ze zylismy ponad tydzien w pomarancziwym swiecie, a jak w koncu zaczelo padac, to bloto zaniast deszczu

3 polubienia

:astonished::kissing::face_with_raised_eyebrow: ej, no aż tak to nie, ciut połowę mniej, widoczność na około 250 m i to miejscami, w samochodzie przy zamkniętych oknach był pył na desce rozdzielczej. Na to nie ma rady, natura pokonała człowieka głupim myśleniem wycinki drzew i krzewów, betonowaniem miast. Brak wody / wilgoci / a teraz jak pyli to za późno by to przerwać jak suszę mamy na swe życzenie. Niemądre i głupie pokolenie - tylko kasa i kasa, na odbudowę nie ma nawet się chęci

2 polubienia

Ten pyl w mniejszych ilosciac jest wszecobecny. I tak drobny, ze doslownie nasz wrazenie, ze tlusty. Zwykłą sciereczka do kurzu niewiele zdzialasz.
Ale dziala jak nawoz. Ponoc Amazonii by nie bylo, gdyby nie prądy powietrzne przenoszace to az na druga strone globu.

2 polubienia

We Francji nazywają ten prąd powietrzny z nad Sahary sirocco.
Za kilka dni ma znowu być. No i już patrzyłem na pogodę, która gwałtownie się ociepli od poniedziałku, bo w tej chwili to zimnota jest.

4 polubienia

U mnie daje śniegiem i deszczem na zmianę. Jest -3°C. W pracy mamy na okrągło pył z trocin, po pracy pył z pól. Nadzieja w obfitym deszczu w całym regionie, i obsianie byle zielskiem masy ugorów. Pył pomarańczowy był widziany dwa razy tu w okolicach, i wtedy jeszcze były maseczki pokowidowe

3 polubienia

Czyli pył jest pożyteczny

1 polubienie

Sądzę że ładnie ci bez makijarzu

Bardziej prowokuje by odnaleźć granice dokąd on się może posunąć bezkarnie. Prezes to robi identycznie i nieoficjalnie przez ministrów jak zareagują wyborcy i opozycja. Przestraszyć fachowców z wywiadu jest trudno, zawsze są krok przed nim

2 polubienia

Nie zapominaj, ze Putin ma za soba dlugi staz w KGB jako dozorca niemiecjich szpiegow w DDR.

3 polubienia

Na Tobie jednak zawsze można polegać. Jak na Zawiszy :wink:

1 polubienie

Pobawili się syrenami jak duże bachory.

2 polubienia

Oj tam oj tam - niech się bawią, jak lubią :wink:

2 polubienia

Jako bachory to kradli Ksiezyc.

1 polubienie

@joko, swieta - w sumie Wielkk Tydzień jest najpowazniejszym swietem w kalendarzu chrzescijan, wojna za ścianą, a ci jaselka z brataem bliźniakiem w roli glownej urządzają.
Z calym szcunkiem dla ofiar katastrofy, ale do Jezusa to im troche brakuje.

3 polubienia

A co zrobisz, jak oni chcą się pobawić? Nie może nikt nikomu niczego narzucać. Różne religie mają święta w różnych terminach i zwykle nikt nikomu nie każe być cicho,bo on akurat ma jakieś święto.
To nie to, że proszę o tolerancję dla człowieka, którego bardzo nie lubię, bo nie proszę. Ale potrafię go niejako zrozumieć. Utrata kogoś z rodzeństwa jest bardzo bolesna, a utrata bliźniaka, to jakby utrata połowy siebie. On do dzisiaj nie potrafi pogodzić się z tą stratą. Jeśli mu lżej jak wyje, to niech sobie powyje :wink:

2 polubienia

Angazujac do tego wszystkie instyrucje panstwowe i zawlaszczajac przestrzen społeczną ?
@joko kazda tolerancja ma swoje granice.

3 polubienia

To nie tolerancja, tylko zwyczajna empatia. :wink:

2 polubienia