Putin zdjął maskę i idzie na wojnę?

Przy tym show jakim jest jego postępowanie przez ostatnie kilka dni plus porzucenie retoryki “operacja specjalna”?
Niemcy za Hitlera tez byli przekonani o swojej misji cywilizacyjnej.

2 polubienia

No i co z tego. Przecież nie-wojnę już od roku przegrywa, po co mu przeszkadzać robić to samo tylko jeszcze bardziej?

Tylko im dluzej to trwa tym skutki gorsze.
Nie zapominaj co robil Stalin, żeby postawic na swoim?
Myślisz, ze cos sie tam zmienilo? O tyle, ze nie mial atomowki i mial pomoc zachodu. Teraz jest odwrotnie .
Chinczycy mam nadzieje, że na złość USA uszu sobie nie będą chcieli odmrozić.

1 polubienie

Chińczykom to chyba na rękę, że on wykrwawia swój kraj. I nie tylko im. Tylko niewinni ludzie giną :frowning: :frowning:

2 polubienia

Nie mogę zrozumieć zwyklych Rosjan.Prawie 80% jest za putinem.Niemcy za adolfem też byli w większości.Ich można zrozumieć-od czasu przejęcia władzy przez hitlera ich poziom życia wzrósł…no i + te szumne hasła o wyższości rasy…dali się nabrać lecz wiadomo dlaczego.
A Rosjanie mają tyle bogactw naturalnych,że przy normalnych rządach powinni żyć w luksusie większym niż w USA.Tyle,że tam jest wszystko na potegę rozkradane przez Władimira i jego kumpli.
Co do posunięć tej łajzy niemytej(putin) to wygląda na to,że przygotowuje się do nowej zimnej wojny lub co niewykluczone knuje coś baaardzo niecnego…!!!

3 polubienia

A ile zwierzat? Czesto gatunków endemicznych?
Straty jesli chodzi o zniszczenie srodowiska juz są niepoliczalne, a co będzie dalej? Stepie szeroki…

2 polubienia

Do zimnej wojny trzeba dwojga. A tu to sa szachy wielowymiarowe.
Na razie nawet “lewacka” jak to sie mowi Ameryka Poludniowa zaczyna sie odcinac od łysawego szaleńca.
Chiny wbrew pozorom to mają swoje problemy i wlasna wojne o utrzymanie poziomu zycia. To nie tylko covid i wojna gospodarcza z USA.

1 polubienie

Strach. Rosjanie nigdy, poza nielicznymi nie poznali wolnosci.
I to nigdy sięga początków caratu. Z czasem terror i terroryzm panstwowy nabrały wprawy.
Taka hodowla.

2 polubienia

I w jaki sposob mialby to osiagnac, jesli bedzie sie z wlasnej woli oslabial jeszcze szybciej niz do tej pory?

Wiem.Tylko się dziwię,że zginęło ich około 100 tysięcy a oni nie zaczynają myśleć.

2 polubienia

Rynki wschodnie opłacone krwią Ukraińców.

Ja to bym fiutinowi założył maskę p-gaz starego typu i zatkał rurę.

2 polubienia

Jakby dyktatorzy mysleli logicznie?

1 polubienie

To naród niewolników. Za nich zawsze myślała władza i tak jest do tej pory.

3 polubienia

Moze sa niedoinformowani?
Wlasnie odswiezylam sobie troche wiedzy o bitwie zwanej Łukiem Kurskim. Moze liczy na przejęcie inicjatywy?

1 polubienie

Czystek sie nie przeprowadza mysleniem, tylko sila. Wiec jak ten konkretny dyktator mialby osiagnac ten konkretny cel przy pomocy szybko topniejacych sil, ktore juz teraz nie sa w stanie osiagnac dotychczasowych celow?

Nie znasz tzw narodu rosyjskiego. Oni będą wielbić i słuchać Putina dopóki ten nie akaże słabości. I on dobrze wie, że jak okaże, to jego własny naród go rozszarpie. Mentalnie Rosjanie nie wyszli poza XV wiek. Samych tzw rdzennych Rosjan tzw Moskali jest niecałe 20 mln, reszta to narodowe przyległości azjatyckie.

3 polubienia

Mnie zaniepokoily dziś miny Szojgu i Ławrowa. Jak z pierwszego rzędu obserwowali show Putina.
Bo żaden dyktator nie dziala w próżni.

1 polubienie

A Miedwiediew przysnął.
Akurat ci dwaj, to tylko figuranci fiutina, ich miny niewiele znaczą. Prawdziwe zaplecze fiutina nie jest znane opinii publicznej.

No i swietnie. Zacznie sobie kopac dodatkowy dolek i tym szybciej w ktorys z nich wpadnie, zwlaszcza ze bedzie musial jeszcze podzielic swoje i tak juz uszczuplone sily, a wtedy Rosjanie zobacza ze jest slaby i sie go sami pozbeda. Czyz nie o to nam chodzilo?