Pytamowy sondaż. 2 tura

  • Andrzej Duda (PiS)
  • Rafał Trzaskowski (KO)
  • Nie ide

0 głosujących

Nie idę.

1 polubienie

Czyli Duda :pensive:

1 polubienie

Jak pójdę, Duda też wygra.
Zejdź na ziemię, zbyt dużo kasy rozdawali na lewo i prawo.

Kwestia mobilizacji. Idą łeb w łeb.

2 polubienia

Nie patrz na sondaże, nie słuchaj tego, co ludzie głośno mówią, skrycie wybiorą tego, który im już coś dał.
Wybory są co kilka lat, przeciętny Polak myśli o dniu dzisiejszym i ile wpłynie na jego konto.

1 polubienie

No właśnie nie myśli. Ten hajs najpierw nam zabierają. Oddają tylko część.

1 polubienie

Inni zabierali, niczego nie dali.

1 polubienie

Bo człowiek sam musi sobie radzić. Można mu co najwyżej dać wędkę.

3 polubienia

To prawda. Pogodzony z losem siedzi na dupie i cieszy się tym co ma. Ambitniejsi układają sobie życie za granicą.

1 polubienie

Źle ci sie żyje w Polsce?
Mąż idzie na wybory?

Bardzo dobrze. Zawsze mogłam się urodzić w Zimbabwe :grin:

3 polubienia

Sondaże internetowe nie oddają rzeczywistego rozkladu poparcia. Wiekszosc z posrod osob nie korzystających z internetu zaglosuje na Dude

1 polubienie

Oj to Zimbawbe - cos mi mówi :wink:

2 polubienia

Co???

Ze sue fajnie “kalamburuje”

2 polubienia

Nawet o tym nie pomyślałam :wink:

1 polubienie

Poniewaz rzadko mam okazje posluchac Trzaskoskiego ( tvn-y mi trzaskly w telewizorze) czesto za to widze i slysze kampanie Dudy. Za moj wybor dziękuje TvP Kurskiemu i temu redaktorowi na A co prowadzil debate. Oraz samemu prezydentowi Dudzie. Jak juz sie nasluchalam i napatrzylam stracilam wszelkie wątpliwosci. Juz wiem. Zagłosuje na pana R. T.

3 polubienia

Ambitniejsi? Masz na myśli tych młodych ‘gnojków’, co powyjeżdzali bez matury poprzez agencję za granicę i wracają wielkie pany szpanerską furą? Bo jeśli chodzi o całe rodziny to wielkie wyrzeczenie… z wysp znajomi powracali bo już im źle…

2 polubienia

6 polubień