Pytamy traci zainteresowanie publiczności

Bo to juz nie jest stara formuła pytamy, znak zapytania opcjonalny.

1 polubienie

Przekształciliśmy formułę pytań na dyskusyjną od dawna i nie ma w tym nic złego. Panuje to raczej familiarny nastrój, znamy się dobrze i chętnie tu przebywamy. Jest nas niedużo, ale za to mamy prawie rodzinną atmosferę. I jak to w rodzinie, czasem się ktoś z kimś pokłóci, są sympatie i antypatie, ale jakoś trudno nam się rozstać.ze sobą. I aby tak było jak najdłużej.

Agonii naszego forum nie widzę, raczej żywe egzystowanie niewielkiego grona starych, dobrych znajomych. I czego chcieć więcej? Podejrzewam, iż jesteśmy ewenementem pośród typowych forów, które, faktycznie, mają się ku końcowi.
Pozdrówka dla wszystkich. :blush:

6 polubień

Ty @birbant to nawet na pustyni melancholii oazę zadowolenia potrafisz znaleźć. :grinning:

4 polubienia

Nie wierzę że nie brakuje wam świeżości.

1 polubienie

Nie brakuje, niedowiarku. Sam tu nieźle nadajesz i dasz się lubić.

3 polubienia

Ja to był chciał kilku freaków tutaj.

Mnie brakuje

2 polubienia

JA się nie czuję HOMOGENICZNA :rofl:
WYPRASZAM SOBIE!!!

1 polubienie

To znaczy że jedziesz z dwóch kont :wink:

1 polubienie

Ja bym chciał sporo userów ze starego Pytamy, kilku nowych też by się przydało.

Nasze forum jest czasem obserwowane, ale, jak już kiedyś pisałem, ludzi powstrzymują dwie zasadnicze rzeczy; właśnie, to nasze zgranie i familiarność i tu są obawy o akceptację i brak możliwości trolingu. Oraz pisania z gościa. Tych ostatnich jest bardzo dużo.

Czasem zaglądam na szamboterię, bo ciągle szukam naszych dusz. W ten sposób już trzem osobom ułatwiłem i tu się udzielają.
Na wątku dla nas stworzonym na 100 pytań, ze 3 odpowiedzi w porywach. Na innych wielkie szambo. Są też tam normalni, ale zalewa ich wszechobecny gnój.

1 polubienie

MISTER BIRBANT ja to chciałabym jeszcze się czegoś nauczyć,
ale sama nie wiem CZEGO?
Bo TU wszyscy tylko pytają i odpowiadają,
a NAUCZYCIELA ŻADNEGO NI MA…:innocent:

1 polubienie

Odsłon jest dużo. Gdyby ci “szpiedzy” dali głos to było by fajnie.
Bez reklamy nie damy rady. Znudzimy się sobą. Już wielu poszło i pewnie to nie koniec.

1 polubienie

W jednym ką/-on/cie siedzę /NIE JADĘ!!!/
-bo tu stoi mój komp!:crazy_face:
Naprawdę HOMOGENICZNY to OZNACZA?

1 polubienie

Nie dziamgol. Dobrze idzie. Pewnie, że mogłoby być lepiej. Ale jest, jak jest.

Jest słabo. Ostatnio to widać.
Wymiana zdań między 3-4 osobami.
Przewidywalność jak cholera.

1 polubienie

@Mamita polecam kolegę @harmonik :grinning:

2 polubienia

Może jeszcze dojdą? Albo i nie?

Dojśc to możesz jak cie kobita zadowoli.
My reklamy potrzebujemy. Udostępnień.

No popatrz,że też ja nie rozpoznałam WIELKIEGO NAUCZYCIELA …

2 polubienia

A może wśród znajomych w realu poszukać i spróbować namówić. W tej chwili nie mam tu ikogo takiego, ale przed laty udało mi się namówić Holendra, który uczył się polskiego.
Miał na starym Pytamy ksywę Kruegbass, co w ichnim jest; - barman. Udzielił się kilka razy, ale, niestety odszedł na zawsze.