Pytanie do kobiet - Macie już rozpoznane, od czego zależy usztywnianie się męskiego narządu

wtryskowego, czy może nigdy nad tym nie zastanawiałyście się?

2 polubienia

Kolego, nie bądź naiwny, bo rzeczone kobiety mają ten temat rozpracowany w najdrobniejszych szczegółach. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Czyli uważasz, iż one myślą, że to efekt łaskotania po tym narządzie?

2 polubienia

Między innymi, tak.

3 polubienia

Najbardziej mi sie podoba “miedzy innymi”… :slight_smile:

3 polubienia

Twoja “poetyckość” powala :rofl: :rofl: :rofl:

5 polubień

Elsie, ale tak naprawdę, to przecież nie wiesz, prawda? W sumie to żadna z nas nie wie tak naprawdę i gdyby kolega Harmonik nam wytłumaczył, to miałybyśmy tej wiedzy więcej :innocent:

6 polubień

Szujowato nieharmonijny kolega @harmonik zajęty jest odgłupianiem nas, ponieważ nie ma zysku w ekonomii, a spożywać należy wyłącznie dojrzałe, soczyste, słodkie, pożywne, harmonijne owoce niekoniecznie surową wodą dopijając. A ponieważ jego zainteresowania rozległe są, to i zagadnienie powyższe bardzo go interesuje. Niestety, ale i on ulega milionom swych diabłów podskórnych.

4 polubienia

Ja to wszystko rozumiem, widzę także, że bardzo zajęty kolega Harmonik jest, więc może Ty byś nas w tej materii objaśnił wyręczając go nieco :wink:

3 polubienia

Chętnie bym wyjaśnił, ale ja nie znam się, nie wiem, zarobiony jestem… :innocent:

2 polubienia

No cóż -wobec tego poczekamy aż będziesz miał troszkę więcej czasu i podzielisz się z nami swoją wiedzą :innocent:

2 polubienia

Zaiste, powiadam Wam, iż Bozia dzielić się kazał…, pukajcie więc, a będzie Wam podzielone… :innocent:

3 polubienia

No dobra. Wygrałeś. Wiszę Ci piwo :rofl:

2 polubienia

I to jest konkretna sprawa. Polubiłem Cię jeszcze bardziej. :grin:

2 polubienia

Szanowny i sympatyczny kolego @harmonik
Usztywnienie męskiego organu płciowego zależy też i od wieku mikroba ludzkiego posiadającego organ rzeczony. I jeżeli organ ów, na ten przykładowy przykład ulega usztywnieniu u tak wiekowych osobników, jak Ty, czy ja, tzn, że jeszcze z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość, choć obaj potężnie i szujowato nieharmonijni jesteśmy.
Nasze diabły podskórne skłaniaja nas do uprawiania nieharmonijnych wsuwów i wysuwów międzynożnych, co w naszem przypadku skończyć się może, nie tyle zawałem serca, ale zadyszką i kolką nerkową.

3 polubienia

Przemiła koleżanko @elsie formułując owe; “między innemi”, zapewniem, iż nie chodziło mnie o; między innemi damskiemi odnóżami krocznemi, ale o szerszy i głębszy aspekt omawianego zagadnienia… :stuck_out_tongue_winking_eye: :innocent:

3 polubienia

A jeśli leniwa partnerka się trafi, to i rehabilitacja po takich czynnościach może być potrzebna :innocent:

2 polubienia

W moim przypadku to już przed… :smile:

3 polubienia

No tak… Szczególnie w przypadku tego głębszego aspektu… omawianej sprawy… :thinking:

2 polubienia

Głębokość aspektu jest wprost proporcjonalna do długości omawianego przedmiotu. Nie bez znaczenie jest tu także stopień stwardnienia tegoż, co przekłada się na ogólną płaszczyznę tzw relatywnej satysfakcji osiągniętej. :thinking:

4 polubienia