Pytanie do kobiet - Macie już rozpoznane, od czego zależy usztywnianie się męskiego narządu

No i tym sposobem mamy już ogólny pogląd na całokształt sprawy, więc nie będziemy już zadręczały kolegi Harmonika prośbami o wyjaśnienie innych spraw dotyczących tego zagadnienia jak np. wpływ danej pozycji na możliwości głębi itp. bo mimo, że jest to także istotne, to jednak raczej powszechnie znane :thinking: Dziękuję wobec tego koledze birbantowi za jakże wszechstronne podejście do tematu :cherry_blossom:

2 polubienia

Zawsze do usług, miła pani… :blush:

2 polubienia

@joko pod niechęć kolegi Birbant, zapraszam na korepetycje :slight_smile:

4 polubienia

No tak. W tej tematyce kolegi @Bingola zabraknąć nie może, jako znanego powszechnie specjalisty w omawianem zagadnieniu i wytrawnego praktyka. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Jeżeli uważasz, że kolega birbant opuścił w wyjaśnieniach jakieś istotne w tym temacie szczegóły, to chętnie się wszystkie dowiemy, jakie to są szczegóły i pilnie je wszystkie zanotujemy :wink:

2 polubienia

Zdumiewa mnie wręcz niepomierna pilność odnośnie tematu… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Może nie tyle pilność, co ciekawość na ile odważni są koledzy z forum na którym wszak piszę dopiero od maja :rofl: Wprawianie panów w zakłopotanie jest naprawdę fajnym zajęciem :rofl: :rofl: :rofl:

4 polubienia

Jedyna prawda nalezy do Kolegi Harmonika… :slight_smile:

2 polubienia

Jeżeli tak, to poczułem się niesamowicie, wręcz zakłopotany. Uwielbiam sprawiać przyjemność koleżankom… :blush:

2 polubienia

Zmykam już, bo mi się zaczyna robić tłok w poczekalni :sweat_smile:

2 polubienia

Tak tez domniemywalam… !

2 polubienia

Nie tylko w Twoim…

2 polubienia

@joko, @elsie, @okonek, @ihtiel. Może tu odgrywać rolę zmysłowa wyobraźnia rozkoszy. Jak masz tę wyobraźnię, masz usztywnienie, jeśli jej nie masz, to masz mniej obowiązków przy dzieciach i przy pomaganiu partnerce/kom przy tych szkrabach.

Oczywiście bodźcem do usztywnienia mogą być różne zabiegi ręczne (i ustne) partnerki wokół tego narządu, ale swoją istotną rolę w usztywnianiu bez wątpienia odgrywają pieszczenia ciała kobiecego w jego strefach intymnych i erogennych.

3 polubienia

@elsie @joko, @birbant, nie miałem powiadomień o Waszych odpowiedziach, więc zająłem się innymi tematami. Musiałem mieć jakąś awaryjność.

2 polubienia

O czym tu mowic ? Duzo krochmalu i porządnie wyprasować.
Ooops, to nie o kolnierzyk przy koszuli chodzilo?

4 polubienia

Piszesz, jakbyś w medycynie robiła… Może jeszcze dodasz, w której ćwiartce Polski?

1 polubienie

W prawej górnej :wink:

1 polubienie

Koleżanka @joko w “garniturach” robi. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Spytałem Ci się, bo znałem pewną medyczkę, ale ona była z lewej dolnej…

1 polubienie

Skąd znasz to określenie? :wink: Jesteś posiadaczem? Oczywiście pytanie retoryczne i nie oczekuję odpowiedzi :wink:

3 polubienia