Pytanie krótkie i chyba niezbyt skomplikowane

Antek też jest słusznego wzrostu…

Ile to nie liczyłam nieco wyższy ode mnie a mam cos pomiędzy 160 i 165 jak się wyprostuje i jestem wyspana

Nie wiem czy to nie fejk,bo przecież Morawiecki i Duda dużo mówili o pomocy zwykłych ludzi,ale takie coś krąży po necie…Jeszcze nie sprawdzałam czy to autentyk…:face_with_symbols_over_mouth:

2 polubienia

Wiesz że też miałem pytać gdzie nasz wodzu na kocie się podział? Płaszczak się dziś ujawnił.

1 polubienie

Raczej prawda. Do dziś w radiu lecą reklamy o obniżce cen paliw… A paliwo drożeje.

1 polubienie

Mam nadzieje, ze ci ind.studenci co odpoczywaja teraz po trudach uieczki nie wypychali kobiet z dziecmi z kolejki i z pciagow…taka ironnia.:confused:

1 polubienie

Faktem jest, że sytuacja na granicy nie wygląda tak słodko, jak to przedstawiają nasze media. Wprawdzie nie mam info z pierwszej ręki, ale rozmawiałem dziś z córką, która ma znajomych Ukraińców, którzy dopiero co przeszli przez to piekło.

4 polubienia

Wiem… :frowning:

1 polubienie

Media kłamią wiesz?

1 polubienie

No przecież że wiem, wczoraj się nie urodziłem.

3 polubienia

Trzeba sobie wyznaczyć jakąś godzinę, gdy się już zamyka te wiadomości :frowning: Ja już nie mam siły. Jak ci młodzi r.zolnierze zgina to tam po to ma nie byc nic wiadomo tez, zeby ich matki nic sie nie dowiedzialy o tym. Podobno to jest okropna meka jak czlowiekowi zaginie bliski ktos i ludzie wola znac najgorsza prawde. A tu po calosci b e s t ialstwo.: (

1 polubienie

Słuchajcie,ja nie jestem strategiem wojennym więc niech mi ktoś wytłumaczy jak krowie na rowie…Dlaczego europejskie państwa nie wyślą tam wojsk? Gdyby każde państwo to zrobiło to Rosjanie by normalnie uciekli. Ewentualnie zalać ich propagandą…że na Ukrainie są wojska całej Europy,że stoją sami przeciwko wszystkim krajom Europy a ich prezydent uciekł i chowa się po górach. Oni na propagandę podatni to śmiem twierdzić że to jest całkiem niezły pomysł. Zważywszy na fakt że wielu z nich jest przerażonych i zagubionych to przecież mogłoby się udać. Jeśli Rosja wygra z Ukrainą,to wcześniej czy później i tak wojska innych państw UE będą musialy walczyć…
Może bredzę bez sensu,może pojęcia nie mam,to wybaczcie i wytłumaczcie zwyczajnej niezwyczajnej Perwersyjnej Pani Domu. :person_shrugging::grin:

1 polubienie

Żadnych bredni nie bredzisz. Ja też się nad tym zastanawiam. Zastanawiam się jeszcze co z tymi ochotnikami, czy oni w końcu dotarli na Ukrainę, bo nic nie mogę na ten temat przeczytać.

1 polubienie

Bo tamci nie są w UE. Ludziom bomby na głowę lecą a tam debatują nad procedurami :frowning: Oni się zastanawiają i nie śpieszą z zacieśnianiem wspólpracy, bo myslą, że jak teraz nie pomogą to nic się nie stanie. A jak nie pomogą to to się rozleje na Europe:/ Po co się narażać, prawda, jak można się deklarować i nie narażać…

Putin i spółka nie liczą się nikim
Działają agresją

Bo to ich nie wojna.

Piochus,ale wojna toczy się w Europie i jak Rosja ją wygra to z czasem będzie chciała wiecej

3 polubienia

Raczej nie będzie chciała. Polska jest bezpieczna bo gówno mamy. Nasz węgiel jest trudny do wydobycia

Tu nie masz racji
Działa histeria tłumu to są ludzie wygłodzeni
Taktycznie? Rządzą i chcą mieć

Nie g…mamy, tylko mozna nas sobie podprzadkowac, zeby pokazac kto tu rzadzi …