Pytanie krótkie i chyba niezbyt skomplikowane

Wszedzie drozeje

Swiat wie i wspaniale reaguje.Nie pamietam aby kiedykolwiek istniała taka jednomyślność,skupiajaca 95% państw!
Ale tu nie tego rodzaju rachunki się liczą a pieniądze.Poza tym, ta wojna trwa dopiero kilka dni.I na obecnym etapie,jest to jeszcze konflikt lokalny.I póki takim pozostanie, mamy duże szanse jeszcze żyć.
Podkreślam bo to jest niedoceniane i lekceważone.Wrogowie nasi czy NATO lub Ameryki to nie tylko Rosja ale pewnie i pół świata który nie będzie się liczył z niczym.Tak jak ci którzy wzniecają rewolucje.
I do tego nie wolno dopuścić!

2 polubienia

Ale co ma kaczynski do sytuacji w Ukrainie czy z uchodzcami? Kaczynski udziela sie tylko na swoim podworku w polskiej polityce. Tutaj Morawiecki i Duda sa bardziej odpowiedni xd

Cywile i dzieci ginęli także w byłej Jugosławii.Gina codziennie na całym niemal świecie.

Putin jest symbolem
nie symbiontem
Rosja? przeczytalam/widzialam , ze cerkiewni odprawiaja nabozenstwa za Putina? to ciezko bedzie

Czytałem tu gdzieś Twój wpis o dołączeniu do tej Legii Cudzoziemskiej…Sam teoretycznie prowadziłem w głowie przemyślenia na ten temat…I mam pytanie… Tam przecież działa sporo dywersantów… Potrafisz rozpoznać Ukraińca, Ruska czy Białorusina ? Bo ja nie, dla mnie wszyscy są Ruscy. Choćby po mowie i nie rozpoznam. Niby Kliczko mówi, że są godziny policyjne, każdy w nich na mieście podejrzany - ale ja bym nie ryzykował nie mając pewności, a życie ludzkie jest jedno.

2 polubienia

Wiem…Nadmiar emocji jest okropny… :cry:

1 polubienie

Ukraińcy mają jedno słowo którego żaden Rosjanin nie umie wypowiedzieć. I tak ich sprawdzają. Serio :grin:

2 polubienia

Słyszałem. Chodzi o nazwę tego chleba ? No tak, Ukrainiec się kapnie, ale ktoś obcy… No nie wiem. Dziś rozmawiałem z koleżanką z UKR, mówiła mi, że były prezydent Poroszenko tego nie wypowie, bo sam gada hybrydą mieszając język ukraiński z rosyjskim.

Myślę że raczej zawsze byłby obok jakiś Ukrainiec :slight_smile:

1 polubienie