Pytanie mam - dla myślących!

Nie jestem skazany tylko na te pytamowe rozrywki. Wyobraź sobie że mam też inne przyjemności. Ale jeżeli na mnie czekałaś, tęskniłaś to mi bardzo miło. image

2 polubienia

Ja nie jestem skazana w ogóle…

:heart_eyes:

Każdy ma inne przyjemności :stuck_out_tongue: Każdy tak mówi…:stuck_out_tongue: a jednak kwitnie tu wieki :stuck_out_tongue:

Nie przejmuj się, dojrzejesz do dorosłości to też będziesz mogła powiedzieć że zapuściłaś na pytamy korzenie.

Skąd taka jednotematyczna aktywność u Antykwy?

Zdrowie

Antykwa

2h

Takie pytanie mi się nasunęło ciągle natykając się na jednotematyczne wpisy naszego @Antykwy. Różne mogą być przyczyny.
Stara się jak potrafi urozmaicić to forum? No to by pisał na różne tematy.
Chce nas rozerwać? Ale nas przecież zasmuca.
Nudzi się? To by poszedł i poderwał jakiegoś sprawnego przystojniaka :stuck_out_tongue:
Dzieli się z nami swoimi wartościowymi przemyśleniami? Eee tam, wartościowymi.
Wszystko to, to nie to.
On się po prostu panicznie boi covida i w ten sposób próbuje zagłuszyć swój strach. I słusznie że się boi. image

Jednak będziesz musiała dojrzeć. Również do samodzielnego myślenia.

Jeszcze raczej nie, ale jak więcej takich wojowników ja Ty się znajdzie, to kto wie, może się przytrafi nawet taki scenariusz :wink:

Dojrzałam

i nie myślę tak jak ktoś chciałby abym myślała…

:smiley:

ale w grupie raźniej, co?

Bo zawsze ktoś może zalajkowac tFUJ wpis :smiley: i zrobi się nagle tak kolorowo, co nie? :stuck_out_tongue:

I wtedy rzucisz na mnie peta… i przypalisz jak kotleta…

:stuck_out_tongue:

albo ze swoim pieskiem udasz się na spacerek by wystawił swój kuperek… TAM :stuck_out_tongue:

Ty się martwisz o maseczki, a ja od 3 lat komu / gdzie oddać zużyte igły i paski z glukometru. W szpitalu odbierają tylko swoje z oddziałów i do spalarni, apteki odbierają tylko przeterminowane leki a pasków nie, i po swojemu utylizują wysyłając je gdzieś dalej

1 polubienie

Włącznie z modka i adminem