Quiz że znajomości polskich aktorów, znowu w sam raz dla @collins02

Uwaga, quiz długodystansowy- 50 pytań!
Ale można zdobyć wynik 46/50, tak jak ja.
Kto da więcej?

4 polubienia

43/50. Nawet mój dalszy krewny się znalazł :smiley:

4 polubienia

Brawo @Farang!
Mój sąsiad też jest!

4 polubienia

Komplet ! 50/50 :blush:
Nad jedną młodą się tylko zastanawiałam, ale celnie ustrzeliłam.
No i była tam też pewna aktorka, nad której urodą rozpływam się do dziś … :blush:

4 polubienia

Dziekuje za wstepniaka :slightly_smiling_face:
Tym razem bez problemu ale…Musze przyznac ze gdzies w okolicach pyt. 44-47,dwa razy"stanalem slupka"…Pytanie o blond dziewczyne,raczej nalezy uznac za fuks…
50/50 a calosc stanowi piekna podroz!

3 polubienia

Fatalnie:33/50…

2 polubienia

No co Ty? :open_mouth:
Byłam pewna, że ten quiz wymieciesz akurat Ty Elcia…?
Ale wiem… Ty wolisz książki !! :kissing_heart:

3 polubienia

No właśnie: bliskość Multikina jest mylaca… :grin:

2 polubienia

Ta ponadczasowa pieknosc…Mam nadzieje ze to nie Jadwiga S. :wink:

1 polubienie

47|50 Trzy współczesne twarze i nazwiska nic mi nie mówiły,

A w ogóle fantastyczny quiz. Pozostałe mógłbym robić na czas.

2 polubienia

Ok. 45 zdjec to sprawa bliska formalnosci.A tych kilka…Nie kojarze ich z zadnymi rolami bo mnie to nie interesuje.Ale czasem wyskakuja jako"autorytety" w tv,czasem tez na wp…
Jednego faceta znalem twarz doskonale ale nazwisko ledwo kojarzylem…Chyba 45 lub 46…
No i ta blondi w przasnym ujeciu…Tu tylko intuicja bo coz innego :wink:

2 polubienia

Ehmmm zrezygnowałem około 10 pytania :rofl: kojarzylem tylko pancermego ale zapomniałem nazwiska… Xd

49/50 potknęłam się tylko na jakims młodym aktorze. Zdjęcie i nazwisko nic mi nie mówi.

3 polubienia

46/50
Dwoje współczesnych młodziaków nie znam.
Jednego starszego ale w młodym wieku powinienem był jednak poznać.
A przedwojenne bożyszcze - wstyd.

3 polubienia

50/50
Choc przyznam ze w 2 czy 3 przypadkach zgadywan.e
Dodatkowe utrudnienie gdy zdjecua raz wspolczesne a raz z młodości aktora ( to moze mylić ale nie dalam się zlapac…po krotkim namyśle)

3 polubienia

No nie gadaj collins, na ówczesne czasy to była piękność na pięknościami ! :smiley:
W dodatku każdy mówił, że moja Babcia jest do niej podobna, więc Smosarską poznam zawsze i wszędzie.
No ale ja tą panią miałam na myśli. Sensualna, pełna skrytych myśli i tajemnic uroda…
Ależ Hoffman miał nieprawdopodobne wyczucie, że ją obsadził w roli Krzysi :slight_smile:

brylska

5 polubień

Tak,tu sie zgodze bo Brylska byla niesamowita…
Ale na widok Smosarskiej,w dodatku beznadziejnej aktorki,kiedys nawet mnie trzeslo :slightly_smiling_face:.Kiedys czyli w czasach gdy pan Janicki prezentowal “W starym kinie”.
Zawsze bylem wielbicielem talentu [i urody!] Iny Benity.
W dalszej kolejnosci,Helena Grossowna i ewentualnie,Tola Mankiewiczowna.

2 polubienia

A jednak rozwiązałem cały… Ten początek taki masakrycznie starożytny :rofl:… W drugiej połowie już dużo znajomych aktorów którzy jesCze żyją xd 25/50 :rofl:

1 polubienie

Grossówna, to moja ulubienica ! :blush:
Ale nie ze względu na urodę… Ciepło, urok i taka jakaś kobieca figlarność. Coś takiego roztaczała wokół, że wciąż można by ją przytulać :wink:
Benita podobna odbiorem, dla mnie ciut ładniejsza od Helenki, lecz w “rozkoszy” Grossówna lepsza.
No i oczywiście mówimy wyłącznie o urodzie, bo zarówno romans Brylskiej z Putinem jak i Cardinale z F. Castro nie rzutuje na fizis obydwu … :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Chyba nie do konca rozumiem…Skad Ty wzielas romans Claudii z F.Castro?
Claudia przebywala w USA choc nigdy nie czula sie tam jak w domu.Poza tym,z przekonan byla liberalnym demokrata co z automatu powinno wykluczac kontakty nawet z socjalistami,nie mowiac o komunistach…

2 polubienia