Quizzz...Czyli historia bez jednego wystrzalu [prawie]

Juz tak dawno nie mialem wolnej niedzieli ze postanowilem sie losowi odwdzięczyć :smiley:

3 polubienia

historyczne zwyciestwo 10/10
sporo wiedzialam,albo gdzies glosniej lub ciszej dzwonilo jak sport , przy krolu angielskim nie bylam pewna numeru porzadkowego, ale trafilam.

3 polubienia

Bingo! Kolor!

Komplet. jedno pytanie intuicyjnie, wybierając z dwóch. Chodzi o aktorkę. Do końca nie byłem pewien, ale trafiłem. Pozostałe trudne nie były.

3 polubienia

Dzisiaj byl to quiz ktory robilem sobie bardziej…Bo lubie tematy.Ale jak jeszcze raz dostaniesz"10"to taki wypaskudze ze zatesknisz za flagami :wink: :joy:

3 polubienia

Rób i zapodawaj… :grinning:

1 polubienie

a @elsie sie dziwila, ze jak wstawiala swoje quizy swego czasu to srednia pytamkow byla duzo wyzsza niz pokazywalo to quizme?

3 polubienia

Sądząc po komentarzach tam zawartych,quizme to getto jak nie przymierzając,kafeteria…Nie marudzisz,nie wyzywasz…Nie istniejesz!

3 polubienia

ostatnio tam zajrzalam i jednak stare quizy sa ogolnie znacznie ciekawsze niz najnowsze.

2 polubienia

Pytania zadałeś bardzo fajne. Podejrzewam, że nie dla wszystkich łatwe. Obiektywnie, to taki średni stopień trudności.

4 polubienia

Urozmaicenie sprawia mi wielką przyjemność…Niestety,nie w kazdym stawie plywam jak ryba…
Ale akurat dzisiaj bylem w zywiole :wink:
Tylko ze to sie nigdy nie przełozy na"systematyczność".No sorry ale to jest czasochłonne.

3 polubienia

No ba…! wiem, ile to zabiera czasu.
Gdy ja układałem, to szło szybko, ale sprawdzanie tego, już tak szybko nie szło.

3 polubienia

Sprawdzanie czego?
Zapisu?
Ja nie sprawdzam…Chyba ze na gorąco.Najgorsze jest szukanie rozsądnych"zlych"odpowiedzi…
Teraz po zawodach,powiem Ci ze w jednej takiej pozwolilem sobie na małą kpine…Ciekawe czy zgadniesz,gdzie :smiley:

2 polubienia

ciesnina?
ale poczekaj, jeszcze zawodnikow do quizu przybedzie…

2 polubienia

Ja te kilka swoich z głowy robiłem. I to szło szybko. Korekta mnie więcej czas kosztowała.

Nie pamiętam, o jakiej kpinie mówisz.

1 polubienie

7/10
nie pamietam co źle
ale na pewno królowie brytyjscy ok, ale się nei zgadzam bo przeciez Viktoria była dłużej… a obecna Elżbieta jeszcze bardziej.

3 polubienia

Słabo, 6/10
Początkowe pytania mi nie podeszły potem było już lepiej

5 polubień

chodzilo o krola…
obie panie faktycznie wziely go w cuglach.

3 polubienia

Moze faktycznie:))

Króla a nie królową.Nie używalem slowa"władcy" na przyklad :wink:
Poza tym,nie o zycie chodzi a o panowanie.

4 polubienia