Quizzz...Czyli historia bez jednego wystrzalu [prawie]

Ale ja o panowaniu nadal…

1 polubienie

To nic nie zmienia.Pytalem o KRÓLA a w odpowiedziach nie bylo kobiet…Wiec nawet jak sie nie zgdzasz,masz wybor taki a nie inny.
Gdybym w bledach umiescil Wiktorie,to co innego :slightly_smiling_face:

Dlatego dalam rade wybrać odpowiedz

1 polubienie

Zaraz zaraz…A od kiedy Ty tak bez zająkniecia rozpoznales aktorke o ktorą pytalem…Wszak piszesz ze trudne nie bylo :thinking: :wink:

1 polubienie

On królem Anglii i Irlandii był od 1760 a królem zjednoczonego królestwa od 1801. Do 1820.

Czyli łącznie 60 lat.

Poczatkowe,przynajmniej dwa pytania,byly motorem napedowym tego quizu :innocent:
No sorry,pechowo Ci sie ułożylo :innocent:

1 polubienie

Właśnie to pytanie sprawiło mi trudność. Przypominałem sobie takie gazety, jak Ekran czy Film, które regularnie czytałem od młodości. A i tak nie byłem pewny odpowiedzi. Reszta pytań bez sęków.

2 polubienia

Teraz gdy juz po zabawie,przyznam sie ze ona jest moją fascynacją.Celowo zestawilem te filmy bo jesli ktos je widzial,z łatwoscia dostrzeże kunszt aktorski i prawdziwą "hustawke"nastrojów,akcentów…Od kopciuszka po gwiazde z przeszloscią…Wtedy kino amerykanskie, dawalo pole do popisu!
Nawet Lawrence Olivier,wydawal sie byc pod jej wrazeniem!

2 polubienia

Wskazówką dla mnie był Hitchcock, ale za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć, o które nazwisko chodzi. Oglądałem po 2 razy minimum wszystkie dzieła tego reżysera, jakie ukazały się w Polsce. W tv, tylko Ptaki w kinie.

1 polubienie

I to byl moj błąd boi chcialem podstawic inną gwiazde Hitcha…
Dobra…
Jeszcze sie spotkamy :innocent:
Zreszta nie zaszkodziloby Ci bys zrobil sam jakis quiz,hę? :wink:

2 polubienia

Jak kupię nowego laptopa, to zrobię. Ten jest uszkodzony, nie da rady linkować i przesyłać.

1 polubienie

Dość dziwna kontuzja…
Ale moj DELL nie lepszy.Dostal w pysk przy przeprowadzce i teraz nie dziala kieszen na plyty cd.I ekran wisi na jednym zawiasie… :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

U mnie kot czterema łapami na klawiaturę skoczył.

2 polubienia

Słabo 6 / 10, karawana jedzie dalej, nawet nie strzelałem, pamiéć jest ulotna

4 polubienia

A to mi ciagle przypomina tego znajde co mi spadł z firany na gramofon…Jak mysmy sie nie lubili!!!
Ale odejść nie chcial…

2 polubienia

W tych quizach jak misz-masz,albo trafisz,albo nie.Jak w “1 z 10” :innocent:

1 polubienie

Młody był jeszcze. Komp dał się uruchomić i większość funkcji działa, ale mogę tylko kopiować, ale nic nie wkleję, tylko brzęknie i ukazuje się komunikat po niemiecku, że czynność jest niemożliwa co wykonania, Co ciekawe, na fb mogę przesyłać, ale tylko w obrębie fb.

2 polubienia

Ok.Dla mnie juz za pozno na to by miec choć szanse na zrozumienie.Iga mnie obudzila ale i tak mam w kosciach 6 dyzurów…
I zagwozdki komputerowe tez zostawie innym…
Moze jedynie…Jaki jest powód tej niemozliwosci? Powinni podac…

1 polubienie

Noc nie podają, bo to jest chyba wgrane na taki wypadek.
Ja już też zmykam.

Ja wcale nie zmykam…Mysle tylko wolniej.9 godzina…Obraza isc spac o tej porze! :joy:

1 polubienie