Quizzz...Czyli historia bez jednego wystrzalu [prawie]

U mnie po 22.
Do jutra.

2 polubienia

Quizy traktuję tylko jako pomoc sobie. :stuck_out_tongue_winking_eye: masz masz jest dobry

1 polubienie

Z masz dodatkowa mysz do lapka? Bo moze uszkodzil ta wbudowana?

1 polubienie

Myszy mam trzy. Nie mają z tym nic wspólnego.

1 polubienie

Szanowny Kolego @collins02
Niedługo @Bingola opublikuje mój quiz, który dziś rano uskuteczniłem. Wiem, ze zapraszać Cię na niego nie muszę, bo walczak jesteś niemożebny i do boju w pierwszem szeregu staniesz. Na zasadzie; - tam gdzie quiz, tam collins. Zwracam się do Ciebie, co byś nie przegapił, tak na wszelki wypadek… :grinning:

1 polubienie

Zwarty i gotowy!
Wlasnie sprzataczki wielkiej urody mnie obudziły…
Tyle ze sklady osuszyłem wczoraj co do jednej buteleczki…Moge wiec wybyć na czas jakis…Ale informacja dotarła!

1 polubienie

Osuszone składy należy natychmiast odsuszyć, czyli uzupełnić, więc rozumiem kolegę.

2 polubienia

Machnąłem tego collinsa bo co się ma marnować. Nie specjalnie moja tematyka ale mimo to dobrze mi poszło. Nawet nie strzelałem zbytnio.
9/10.

5 polubień

No, przecież, miało być bez wystrzału… :face_with_hand_over_mouth: :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Historia nie jest Twoja tematyką czy wszystkie podtematy tu zawarte?

2 polubienia

Historii było tu niewiele, raczej zbieranina, różnorodność, ale widać taka na moim poziomie, Nie musiałem się wspinać na palce.
A historia? Dopiero przy Mości @birbant’cie dowiaduję się co to jest prawdziwe historii znawstwo. image

4 polubienia

Widze ze mamy diametralnie inne podejscie.Tutaj WSZYSTKO jest historią.Historia to nie tylko wojny,mordowanie jeńców,kolonializm czy zabory.I stąd tytuł quizu.

3 polubienia

WIEM,ŻE NIE JESTEM WIKIPEDIĄ…
Na szczęście “dobra ciocia Wiki” podpowie,gdy ją zapytam…
Ale tym razem to nawet o swoim mieście dowiedziałam się czegoś nowego.
/nie mieszkam w nim od urodzenia-to taka trochę IMIGRANTKA jestem… :innocent:
a może bardziej POSZUKUJĄCA SWOJEGO MIEJSCA NA ZIEMI…?/

3 polubienia

Przy takim podejściu to nie tylko tutaj, ale w ogóle wszystko co np. znajdziemy w Wikipedii (i co jest prawdą a nie imaginacją) jest historią. Bo to wszystko co już jest, jest czymś minionym. Czyli historycznym.

2 polubienia

Jakby się uprzeć, to i miniona sekunda już staje się historią. :roll_eyes: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Aż taki skrupulant to ja nie jestem.Powiedzmy że historia skończyła się wczoraj.

2 polubienia

Obaj panowie prezentujecie z przeproszeniem,upór szlachetki z dzbanem wina w łapie.
Czyzby intencje tego quizu,wraz z jego tytulem byly az tak trudne do zrozumienia?
The Beatles czy Massalia to nie jest historia?
To co to jest?
Nie ma we wspolczesnej cywilizacji pojecia HISTORII literatury?
Pytanie o film z przed 70 lat to nie historia?Bo skoro to nie historia to wojna tez nią nie jest.

3 polubienia

Szanowni panowie @Antykwa @collins02 Wy tu gadu, gadu a ja po powrocie z pleneru następną porcyjkę staropolskich słówek wykoncypuję i sieknę do kolegi @Bingola
Tak, że żartów ni ma i nie będzie… :joy: Chciałem robić już teraz, ale ten mój obwieś uparł się, żeby mnie na spacer wyprowadzić… :rofl:

2 polubienia

Uważam, że Twój quiz jest historyczny i nigdzie nie dałem choćby cienia wątpliwość, że jest inaczej. I to jest bardzo dobrze zrobiony quiz.
A to wino w łapie, to czemu nie? Jestem za… :+1: :beer: :grinning:

I jeszcze w tak zacnem i grzecznem towarzystwie. :yum:

3 polubienia

A ten komentarz to niby co mial oznaczac,he?

1 polubienie