QUIZZZ---Obsada w polskim filmie

Maraton…Kto ustrzeli"oczko"?

4 polubienia

Pamietam wybiorczo. :wink:
16/21

4 polubienia

Oczko

Moje szczęście, żeś dał kolego @collins02 same porządne filmy, które oglądałem. No, może poza jednym, Noce i Dni. W tym przypadku, ani książka, ani film zbytnio mnie nie zarajcowały, Przeczytałem i obejrzałem z obywatelskiego obowiązku. :grinning: Klossa również oceniam średniawo i Czterech pancernych również nie cenię wysoko… Ale pozostałe… Boże, jakie kiedyś mieliśmy dobre kino… I aktorów do tego…

3 polubienia

Gratuluje!
Zrobilem to rano"na kolanie",póki mi 2 role z jakichś przyczyn,po głowie chodziły…Ale…Ty przeciezx nie cierpisz Czarnych chmur :innocent:
Noce i dnie to film a raczej serial,wyjątkowy.Chwilami dla mnie wręcz wybitny!Im jestem starszy tym częsciej do niego wracam,mimo wojowniczej awersji do kobiet z pod znaku głównej bohaterki.
Czterej pancerni naszpikowani są znakomitymi aktorami ale sam film uważam za wyjątkowo głupi i bardzo szkodliwy!
Dokładnie w przeciwieństwie do Klossa który najwyrazniej powstał w oparciu o kilka Bondów z nieco zmienioną filozofią :upside_down_face:
Ogólnie oczywiście konkluzja słuszna.
Własnie dlatego ten quiz powstal juz w bodaj trzeciej odmianie.Z nieustannego szacunku do lat minionych w polskim kinie.

4 polubienia

Tam powyżej, kolorek poproszę :innocent:

1 polubienie

Jak można znać tyle nazwisk tylu różnych aktorów z tak dużego przekroju kina polskiego. Nie do pojęcia. Tylko 8, i to przeważnie strzelanka…

3 polubienia


I aż mi dech zaparło !!! :yum:

5 polubień

???Zareczam Ci ze można a to co w tym quizie to tylko drobnostka.Powinienem zrobic ten quiz w kolejnych 3 odslonach to moze byłoby jakies pare % tego co warte wspomnienia.

3 polubienia

No i brawo!!!
Nie uważam by to było trudne czy wyrafinowane ale…można sie zmęczyć :innocent: No i oczywiście ciekawi mnie co to za"jedno" podcięło Ci skrzydła?

2 polubienia

Powiem może tak, filmy jako tako, to lubię oglądać, i niejeden obejrzałem z przykładów z quizzu, jednakże nie mam niestety do nazwisk tego czegoś. Chociaż jak się do kogoś przylepię, to wiadomo, że pilnie śledzę i obserwuję. Może tutaj u mnie właśnie tkwi problem.

3 polubienia

Owszem.
Jak juz wspomnialem w innym temacie,jest olbrzymia roznica miedzy zainteresowaniem a"rzucaniem okiem" :innocent:

1 polubienie

12/21. 3/4 z tych filmów oglądałem łącznie z napisami, jednak pamięć siada, a w te quizy to tak rechabilitacyjnie zaglądam

2 polubienia

14 dobrze.

2 polubienia

Polskie filmy z napisami???

Jak można nie znać tak wybitnych artystów? No jak? :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Ba!No właśnie :innocent:

2 polubienia

Jak można tak długo żyć, żeby to wszystko znać… :astonished:

17/21
Jak na ilość filmów, które oglądałam i nazwisk aktorów, które bezbłędnie kojarzę, to baaardzo dużo :sweat_smile:

4 polubienia

Dobra,dobra…Mam 61 i nie powiedzialem jeszcze ostatniego słowa! :joy: :joy:

3 polubienia

Bardzo dobrze.Tak własnie myślałem ze osoby niezbyt zaangażowane powinny mieć tych 15-17 trafnych… :innocent:

1 polubienie