Quizzzz czyli poniedziałkowy misz masz

3 polubienia

6/10 więc będę zapewne dzisiaj ogonem w tej konkurencji … Klubu nie znałem, Nobla skopałem, nawet Afrykę oblałem! :flushed: Najsłabsze ogniwo też było źle …

Nie, nie powinienem quizów poniedziałki rozwiązywać.
Jutro daj jakiś, jutro mi lepiej pójdzie :grin:

4 polubienia

Nie no…Ja nie siedze na quizach…Ale Afryke w takim razie faktycznie oblałeś :wink:
A to tylko Waści powiem,ze kto raz to ogniwo w polskim wydaniu widział,ten juz zapomnieć nie powinien.Tylko ciiiiicho,póki co :joy: :joy: :joy:
Nie podpowiadać!

3 polubienia

10|10 Osiem bez cienia wątpliwości. Zastanowić na zasadzie przypomnienia, musiałem się nad najstarszym klubem i tu wybierałem z dwóch, i nieco krócej nad Cesarem Sandino.
Niegdyś to Najstarsze Ogniwo tak mnie wkruwiło, że stało się nie do zapomnienia.

6 polubień

Najlepsza odpowiedz za komentarz do “ogniwa”.O kolor zaś poprosze @okonek,jak sie zjawi.
Bardziej bym sie spodziewal po Tobie problemu z The Beatles :slightly_smiling_face:
No widać,nie doceniłem!

3 polubienia

Z pozostałymi nie miałem problemów, a utworu niejednokrotnie słuchałem. I nadal chętnie go słucham, bo niepomiernie podobający mi się jest. Klub wziąłem na zasadzie eliminacji, bo jego nazwy nie pamiętałem, ale wydawało mi się, że z pozostałych, żaden najstarszy nie jest.
Tu mi pomógł łut szczęścia, bo początkowo chciałem wybrać inaczej, ale się wstrzymałem na przemyślenie.

3 polubienia

Tak mi sie tez zdawalo ze tu duzo moze zalezec od doboru opcji…No ale nie bede nikomu wmawial ze najstarsza jest Chelsea :joy:
Szanujmy sie!

2 polubienia

@benasek przegrales ja tez nie lubie poniedzialkow
5/10

4 polubienia

Okonek, obniżyliśmy dziś wspólnie średnią wyników testu, oj obniżyliśmy. :grinning:

3 polubienia

Słąbiutko, 5/10, nie przyłożyłem się do niektórych pytań,

5 polubień

Widziałem, siedziałeś z okonkiem i żeś z niej bezczelnie zrzynał … :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Nie wierze w to co widzę :innocent: :thinking:

2 polubienia

mikt nie jest idealem :wink:

2 polubienia

Hmmm…Mowiłem ze Cie kiedyś przylapie :wink:
No to @birbant dzisiaj jak…Arnaud Demarre na mecie Giro,4 etapy temu.Sam,niezagrożony a peleton,ho,ho…A moze i dalej :innocent:

2 polubienia

Mówi sie,“nobody’s perfect” :wink:

1 polubienie

tyż prowda

1 polubienie

Bo ja wiem?Gdyby nie @birbant,średnia bylaby"5".Wiec to raczej on ją podbił.

4 polubienia

Z mistrzem się mierzyć nie będę ale ostatni też nie jestem.
6/10. Oczywiście klubu nie zgadłem, Beatlesów też tak w detalach nie znam, Ameryka Środkowa jest daleko a ja jestem krótkowidz, Rwanda bliżej ale za to zwierzęta takie “niewielkie”. Pozostałe pytania były dla mnie dosyć łatwe, strzelać nie musiałem.

6 polubień

Ogłaszam, że w tem quizzzzie, zjawisko kujoństwa nie występuje… A bo tak i już! :innocent:

4 polubienia

A ja mam material do przemyslen.Co bardzo sobie cenie.Mimo wniskow ktore nie wszystkim musza sie podobac.
Ale i tak DZIEKUJE kazdemu kto bierze w tym udzial.I nie zapomina ze to zabawa.

2 polubienia