Quizzzz czyli poniedziałkowy misz masz

U mnie zawsze bylo,“Irawadi”.
A na"J"? :wink:

1 polubienie

W 5 klasie szkoły podstawowej, wygrałam konkurs muzyczny.
Zaśpiewałam ( w przebraniu)
…jestem chinka cziku czikulinka, skąd płynie rzeka Jangcy…

Odpowiedź brzmi: Jangcy :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Bavooo!
U mnie byl zawsze Jenisej :innocent:

1 polubienie

W pewnym momencie, ta gra zrobiła się nudna, postanowiliśmy wprowadzić nowe kategorie.
Mąż dorzucił : piłkarz, marka samochodu, dyscyplina sportowa, pięściarz itd.
Ja wokalistę, grupę muzyczną, kolor ( na tym mąż tracił :stuck_out_tongue_winking_eye:) i inne.

3 polubienia

Jenisej.

W tę grę nie przegrywałem nigdy. I to nie jest przechwałka. Remisy miałem tylko z moim jednym kolegą. Geniusz z geografii. Myśmy tę grę uzupełniali jeszcze innymi rubrykami.

3 polubienia

My też.

2 polubienia

@birbant wybacz uszczypliwość [w innym temacie to nadrobiłem :innocent:] ale Ty masz non stop problemy z geografia.A juz dramat z flagami…
Nie ma mocnych na wszystko.Patrz wyzej i @okonek,ze tak powiem,daleko od podium :innocent:
Grunt by nie zapomniec ze to zabawa,plus okazja do poszerzania wiedzy.

2 polubienia

Kiedyś tę geografię lepiej pamiętałem.

A co do flag, to kiepski ze mnie wzrokowiec, chyba, że nie o flagi chodzi. W tej innej dziedzinie, to ja wzrokowcem jestem i to jakim… :stuck_out_tongue: :innocent:

Chciałem dziś Wartę puścić, ale zbyt dóugo czasu miałem zajęcie poza komputerowe. Do końca tygodnia się zbiorę.

1 polubienie

Ok.Prosiles o przypominanie to i jawie sie jako ten upierdliwy :innocent:
Poza tym,powaznie,ciekaw jestem jak to ujmiesz.

1 polubienie

Raczej zwięźle napiszę to, co wiem o tym klubie i skąd wiem. Bo to też jest ciekawostka. Będzie o bokserach i nie sposób tu nie uwzględnić pana Feliksa Stamma.

Gdyby było więcej chętnych, to całą historię tej dyscypliny od starożytności, w kilku odcinkach mógłbym przedstawić, bo poznawaniu tego tematu poświęciłem kiedyś sporo czasu. Ale nie sądzę, by to było dla większości interesujące.

2 polubienia

Cienko 5 / 5 choć cieszy, tematyka po części niezgodna z moim zainteresowaniem,

2 polubienia

Nawet ja sobie przypomniałem w bólu

Mimo iz boks jest na pograniczu mojego"top ten" w sporcie,w dodatku jedynie amatorski,czekam na Twoj przekaz.
Warta to kiedys przede wszystkim hokej na trawie,piłka a nawet kosz…Reszta to…
No dawaj! :innocent:Nie ma to jak odkrywanie kart!

1 polubienie

Jutro, kolego, jutro. A ja chcę sięgnąć głębiej, do samych początków tego klubu.

1 polubienie

Tee @Bingola nie czepiaj się @ihtiel , dobra…

1 polubienie

A ja,przepraszam ze sie wtrącam,nie @ihtiel mialem na mysli. :joy:

1 polubienie

A to nie do Ciebie. Zasłaniam klatą koleżankę ihtiel przed niejakiem Bingolą… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@Bingola napastnik???Buhaahahhah :joy: :joy: :joy:

3 polubienia

U mnie agresywność = 1, jak u Maksia z Seksmisji :slight_smile:

4 polubienia

Sód dookoła oficera z daszkiem litera organ kontrolujący
@Bingola z kopa atakujący… buahahaha!!! :grinning:

3 polubienia