QUIZZZZ...Stawka większa niż życie czyli"tylko dla orłów"!

4 polubienia

słabo…dobrze, że chociaż Benitę pamiętałam. 12/21 :confused:

4 polubienia

Dwa strzaly, udane - kompozytor i Karpinsky.
A poza tym szare komórki przewietrzone. :green_heart::blue_heart:
21/21.

3 polubienia

Ostatnio i nie tylko,stwierdziłem ze Stawka…leci w dalszym ciągu na 2-3 kanalach tv.Jak Pancerni…Jak Potop czy Znachor lub Pan Wolodyjowski…Masz okazje sie podszkolić zapewne przez cały rok na okrągło :joy:

2 polubienia

No prosze!Brawo!
Edit…
Czy ja muszę specjalnie cię namawiać na przyznanie sobie kolorku? :innocent: :joy:

9… :scream:

3 polubienia

Książkę 3 tomy, mocno zaczytana tez mialam :stuck_out_tongue_winking_eye:

Chyba sie domyślam… :innocent:

1 polubienie

Mialem kiedyś książki dwie o 4 pancernych.Juz w podstawówce wyniosłem do antykwariatu! Klossa widzialem w komiksach ale…Siła tego leży tylko w filmie.

1 polubienie

ostatnio czyli od 30ponad lat w wakacje :joy:

1 polubienie

Jakos komiksy niespecjalnie mnie bawią, w przecinstwie do filmów - kreskowek :wink:
A z pancernych to pamietam niewiele.

1 polubienie

Wiadomo ze wszystko ma swój czas i swe miejsce ale nie przypominam sobie równie ostentacyjnie głupiego i szkodliwego serialu jak pancerni.
Janosik byłu juz “tylko” wyjątkowo głupi.

3 polubienia

15/21

4 polubienia

Coraz mniej zostaje z dawnej kultowości? :thinking:

1 polubienie

Coś nie mogę się dostać do tego quizzza. Później spróbuję.

1 polubienie

Wystarczy kliknąć w to co niebieskie…

Nie wystarczy. Każe mi wyłączyć adbloka :frowning:

1 polubienie

Spoko, sytuacja opanowana, to wina mojego laptopa.

No więc tak, mój wynik to 20:21. Zawaliłem ostatnie z tym tańcem, nijak nie mogłem sobie tego przypomnieć, strzał niecelny. Nie znałem też twórcy muzyki, ale trafiłem drogą eliminacji.

Quizzz ten rozwiązywała też przy mnie osoba, lat 45 i trafiła 15. Oczywiście, jak już ja skończyłem. Ta osoba oglądała Stawkę na jakichś powtórkach w tv kilka lat temu.

Nie było mi specjalnie trudno, bo jesienią zeszłego roku, obejrzałem sobie całość na YT.

A teraz jestem świeżo po kapitanie Sowie na tropie.

3 polubienia

???
Jak się w to bawię,od chyba lat trzech,NIGDY nie było z tym problemu…

Ogladalem ostatnio Sowę dwa razy bo to chyba tylko 8 odcinków.Takie to trochę"nieopierzone"ale jak na pierwsze kroki tv, niezle!
Z dzieciństwa pamiętałem jedynie odcinek z niby duchem w starym zamku :smiling_face:

1 polubienie