Quo vadis pytamy?

Nic nie może wiecznie trwać?

Tak jak z wyścigami konnymi :wink:

Znowu Cie chandra wziela?

1 polubienie

Postów ubywa

2 polubienia

Ktoś je kasuje?

Bez przesady…

3 polubienia

Takich chwil bylo juz w przeszlosci bardzo duzo.Ale to ze koniec nastepuje praktycznie zaraz po 22,to raczej jest nowe.W niektore dni,nawet wczesniej…

8 polubień

Może już wszyscy zadali nurtujące ich pytania?

3 polubienia

Zmeczenie wirusem.
Ponoc jesli dobrze dzis uslyszalam cena ropy naftowej osiagnela wartosci ujemne. A Trump zapowiada skup interwencyjny amerykanskiej?
No to sie faktycznie dzieje. Niedlugo towarem przetargowym bedzie chleb i świeże owoce.

3 polubienia

Pewno nikt mi racji nie przyzna (biorę to na klatę), ale jak dla mnie, mało tu " luzu". Czytamy, śledzimy wpisy,odpowiadamy, z zadawaniem pytań już gorzej nam idzie.
Nie wiem z czego to wynika, może z obawy, że pytanie będzie uznane za “głupie”, że zostanie zignorowane?

4 polubienia

A co mi tam.
Nie starajmy się błyszczeć, bądźmy sobą :relaxed:

1 polubienie

Wszyscy już wszystko wiedzą, dlatego nikt nie pyta… :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Swój pogląd na ten temat wyraziłem w takim samym pytaniu @elsie sprzed kilku dni i powtarzać mi się nie chce. Podam, iż wykazałem tam optymizm.

4 polubienia

Mówisz, “elyta” tu sama :rofl: :rofl: :rofl:?

2 polubienia

Jak za komuny,wodka.
Zauwazylem jednak mocne oslabienie na fejsie.Szczegolnie w zamknietych grupach tematycznych,do ktorych naleze.

3 polubienia

A może to jak w tym eksperymencie z myszkami?

Może potrzebne zagrożenie? Np. zapowiedź, że jak Duda wygra, to zamykamy forum? :rofl: :rofl:

4 polubienia

P@Devil Ładna pogoda i lasy otwarte: czemu tu się dziwić. Ludziska korzystają z wolności w sprzyjających okolicznościach przyrody.

2 polubienia

Prawdę mówiąc, to nasze forum już dawno straciło typowe właściwości takiego miejsca.
Niedużo nas, to i ruch jest mniejszy. Jesteśmy grupą starych, dobrych znajomych i tu znaleźliśmy sobie miejsce, by sobie pogadać. Tu jest wyjątkowo spokojnie, a to wcale nie musi oznaczać końca, wręcz przeciwnie, typowe fora będą upadać a my nie.

5 polubień

Najstarsi stażem użytkownicy twierdzą, że Pytamy dawno straciło swoją formę, wielu stwierdziło, że jest to miejsce “spotkań” znających się od lat ludzi.
Nie mam zamiaru zmuszać kogokolwiek do zmian, wyrażam tylko swoją opinię.
Mamy tu Quizy, zagadki, omawiamy sytuacje polityczną w kraju i na świecie, słuchamy muzyki poważnej, a o disco polo i stylu życia Ferdusia Kiepskiego ani słowa :rofl::rofl:

8 polubień

Piszesz tak jakbys nie zauwazyl,ile osob jak sadze,bezpowrotnie zniklo pod koniec starego forum oraz teraz,tutaj…
To miejsce wyglada jakby co kilka dni kolejna grupa tracila ochote do zycia.zreszta na fejsie tez tak jest a to spolecznosc sto razy wieksza.
Krok po kroku,mimo iz takie chwile juz bywaly,zmierzamy do sytuacji gdy pozostanie 15-20 osob,z ktorych 10 nie wymysli zadnego pytania poza korona lub ujezdzaniem po pisie…
I jesli tak sie stanie, to faktycznie bedzie wygladalo jakby objeto forum kwarantanna.

4 polubienia

Trochę racji masz, ale i ja też. Nie sądzę by nagle zaroiło się od userów, ale i tak w porównaniu do innych takich for, mamy raj. I tak trzymać.

3 polubienia