Quo vadis pytamy?

Każdy z nas ma inne oczekiwania, wielu szuka odskoczni od życia zawodowego i osobistego, szukają odpoczynku, relaksu, i zwykłej rozmowy o wszystkim i niczym, chcą się zwyczajnie pośmiać.
Tego tu brakuje.

2 polubienia

Wydajemy się innym zbyt hermetycznym środowiskiem nie można trollować, nie można być anonimem, trzeba się logować, moderacja czuwa, jesteśmy za mądrzy ogólnie. Takie odgłosa do mnie dochodziły. A nawet mi to pisano na innym forum. Z kaffe mnóstwo ludzi nas ogląda. No niestety, brak możliwości bluzgania, szczególnie z bezloga, snucia intryg, hamuje zdecydowaną większość różnych ludzi.

5 polubień

Moge być szczery?
Brakuje nam odrobiny chamstwa i prowokacji. Ludzi takich jak tensor, erzac, malita.
My zbyt mocno liżemy sobie rowy. Zaczynam się dusić tym miodem.

2 polubienia

Mądrzy czy zbyt sztywni?

1 polubienie

No i to jest straszne co piszesz…Ostatnia rzecz jakiej bym tu sobie zyczyl to glupota.Do dzisiaj mam ochote myc rece i zeby na samo wspomnienie kafeterii…
Jestesmy za madrzy…Jeden z fajniejszych komplementow jaki moze sie w ogole przytrafic…To jak nic innego,trzyma miernoty,prowokatorow i glupcow z daleka.
Kiedys dawny szef mojego ulubionego pubu w Poznaniu,na wspominkowym forum,wspomnial:
“Jednego sie zawsze trzymalem.W mojej knajpie nawet przecietna lub nijaka muzyka nie miala wstepu.I dzisiaj widze ze to byl najlepszy filtr ktory niechcianych trzymal z daleka.”
Nic dodac,nic ujac…To oczywiscie nie jest forum muzyczne ale mechanizm powinien byc podobny.
Trzymajmy poziom bo jak go obnizymy,zaleje nas…krew na widok inteligencji z kafeterii rodem :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Nie zgadzam się, że potrzebne nam tu chamstwo.
Wystarczy szczerość i już spada na człowieka krytyka.
Ja usuwam konto kiedy czuję, że mnie nuda zabija.
Nie mogę, i nie mam prawa nikogo zmusić, aby dostosował się do moich potrzeb, mnie też nikt nie namówi, abym tańczyła jak mi zagrają.
Żeby uniknąć spięć, znikam.

4 polubienia

Ja akurat zawsze jestem szczery na pytamy.

2 polubienia

@Devil znajdziesz to na innych forach. Właśnie to jest to, że jak jest dobrze, to już jest źle.

2 polubienia

Bo tak sie zastanawiam czy nie wrócić do nawyków ze starego pytamy.

1 polubienie

Dlaczego nie?

Ja też się staram, a moja szczerość odbierana jest, jak kłamliwa prowokacja, wredny charakter i takie tam.

2 polubienia

Nie zauważyłem.

1 polubienie

Bo nie zwracasz uwagi na to co piszę/łam.

2 polubienia

Masz rację, nic nie może przecież wiecznie trwać… Ale przecież my nawet roku nie istniejemy. Ty jesteś szczery, nerwowy i prowokacyjny. Działasz ożywczo na tym forum, ale taki masz charakter.Tak Cie gna. Innym za to odpowiada atmosfera spokojna a na pewno nie prowokacyjna. Na pewno bez tensora.
Jednak takie dźgnięcie jest OK, może nawet ja z siebie coś więcej wykrzeszę.image

5 polubień

Czyli jednak dom seniora.

Trudno aby senior skakał jak młodzik.

3 polubienia

Takie wpisy @efka to jest właśnie kłamliwa prowokacja. Posłuchałaś apelu @Devil’a? Tak chcesz nas rozruszać?image

1 polubienie

Ja od siebie dodam, że @Devil jest błyskotliwy, często dowcipny.
I podobno ładny :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Tak was życie wymęczyło?

@Antykwa, ja doskonale wiem czego tu szukam, i u kogo to znajdę :wink:

3 polubienia