R(z)yczenia

Zdecydowanie preferuję inną formę, ale warunki i okoliczności zmuszają mnie, bym zrobił to za pomocą pikseli.
Nieznajomość Waszych kodów pocztowych wiąże się z ryzykiem pomieszania czegoś i r(z)yczenia dla np. @benasek trafiłyby w ręce @joko, albo, o zgrozo!, odwrotnie :stuck_out_tongue_winking_eye:
Plusem jest to, że fizyczna kartka świąteczna może się zgubić lub zniszczyć, a r(z)yczenia w takiej formie pozostaną na zawsze w ogromnej czeluści internetu.

.feliz Navidad. :christmas_tree: :christmas_tree: :christmas_tree:

10 polubień

U mnie jeszcze sloneczko swieci, a pierwszą gwiazdkę widać będzie dopiero po 18.00, wiec raczej wieczerza wigilijna.
Ale niech ta gwiazdka betlejemska wszystkim pieknie swieci, bez wzgledu na długość geograficzną.

7 polubień

Pięknie dziękuję i nawzajem :heavy_heart_exclamation: :heavy_heart_exclamation: :heavy_heart_exclamation:

5 polubień

Wszystkiego Najlepszego!

By nie było za mało, rebus …

Chyba już można powiedzieć, że

Święta w pełni

Zdrowych i Wesołych!

5 polubień

Byle by gorzej nie było

3 polubienia

Pełnia powiadasz?
Kalendarz podpowiada, ze Księżyc w nowiu :wink:

1 polubienie

Tam w tej pełni jest jeszcze jeden obrazek…

2 polubienia

Wiem, ale podpowiadac nie będę :wink:

1 polubienie

Nie podpowiadaj, niech se sami myślą …

Nawet przy wigilii nie będzie w tej kwestii pobłażania :innocent:

3 polubienia

Zletom sie Orły, rozwionżom … Zobaczysz okonek …

4 polubienia

Mam się zameldować jako orzeł czy jako wróbel? :wink: Melduję, że rebusik rozwiązany :smiley:

2 polubienia

Jeśli rozwiązany, to śmiało możesz się czuć orłem z zamianą na orlicę, ale ja już w płcie aż tak bardzo nie wnikam …
To, co pod deklem ważniejsze niż co poniżej pasa … (Chociaż nie mówię, że nie jest ważne)

2 polubienia

No to się czuję! :upside_down_face:

2 polubienia

Łatwiej by było z tym jebusem, gdybyś ludzkim głosem do nas wróbelków rozmawiał🤪

3 polubienia

Wróbelki to ja dokarmiam, chronię przed kotami i dobrze im życzę
To jeszcze malo?

5 polubień

Wrobelki u mnie bezczelne.
Kocia karme dla wedrownych wyjadaja.
I daktylami prosto z palmy nie pogardzą.
Niestety ze wzgledu na inwazje zarazy zwanej czerwonym pająkiem w ostatnich latach nie zostawia się owoców na palmach - wiec żyją glownie z laski dokarmiaczy.
Zresztą jak przestali wylewac jak szalency srodki antycovidowe na ulice to ptasi drobiazg powolutku się odradza, owadow wiecej i mają też karmę naturalna w postaci resztek po turystach :wink:

2 polubienia

One są malutkie, więc muszą być bezczelne. Żeby przeżyć :nerd_face:

3 polubienia

Tak jak prezes zupełnie :blush:

4 polubienia

Ha ha ha… Trafiłeś!em2

1 polubienie

A gołąb duży i też bezczelny… :wink:

1 polubienie