radler?

ostatnio zacząłem się zastanawiać nad napojem radler. Taki napój na bazie piwa, dość modny z rosnącą sprzedażą - no i ceną. Porównując do piwa - przynajmniej w NLu osiąga ceny że hu hu. W Polsce chyba też jest droższy od piwa.
Czy stanowi dla Was różnicę jaki ten radler spożywacie - na bazie jakiego piwa, czy po prostu orzeźwiający napój ( najczęściej cytrusowy)?

1 polubienie

Nie piłem tego jeszcze.

1 polubienie

Kilka razy piłam , uznałam, że ma lepszy smak od piwa, którego nie lubię.

1 polubienie

8 posts were merged into an existing topic: Niechciane wypowiedzi

Nie pilem jeszcze i podekzewam,ze pil nie bede,nie przepadam,za takimi wynalazkami.
Raczej jestem tradycionalista,

3 polubienia

Wypiłam tego kilka butelek w odstępie kilku lat, nie chciałam piwa ani alkoholu.

1 polubienie

Pierdoły gadasz, często siedzimy na rynku w ogródkach piwnych, więcej tam kobiet niż facetów i nie wyglądają na meneli. Mój jak wygra w lotto , browar cały kupi :grin: ja się urodziłam taka felerna, nie lubię alkoholu o już.

piszę teraz do @anon57379857 - nie wiem skąd to przekonanie, że tak beztrosko się wypowiadasz w moim (ograiczę się tylko do tego) pytaniu.
WYPAD Z NIEGO!

1 polubienie

Wolę już wypić piwo białe lub IPA.
Radler to sama chemia, no czuć sztucznością że aż mdli.

1 polubienie

Jest taka opcja ignoruj i nie widzisz wpisów, wiesz?

Mam ją zastosowaną i widzę kto odpowiada w moim pytaniu (oprócz tekstu)

A ja nie widzę.

Nie, piją lane piwo , albo butelkowe, widzę że smakowe nie jest.

Nie śledzę wszystkich wpisów, za dużo tego.

nie probowalam.
w Hiszpanii jak siegne pamiecia pijalo sie wynalazek “clara” czyli piwo pol na pol z tutejsza leminiada, albo jakims cytrusowym napojem gazowanym typu fanta - jesli smakuje podobnie to ja sie nie lapie.

1 polubienie

Raz spróbowałem i raczej do tego nie wrócę.Piwo to to raczej nie jest :smile:

2 polubienia

Pozprzątane po Tensorze. Mam nadzieję że nie będzie jakiejś krytyki że coś tam znikneło?

2 polubienia

Ani to piwo, ani sok. To taki sztuczny wytwór . Lepiej wypić piwo z sokiem.

2 polubienia

Kiedyś straszono czymś co nawet w tej formule sie nie miesciło.Nazywało sie to Karmi :grin:

3 polubienia

Oj kobiety to uwielbiały. Raz spróbowałem i litości…

3 polubienia