Randkowanie po 30 już nie ma sensu bo kobieta jest przeterminowana ;/

Ostatnio nastapiło moje bardzo mocne zderzenie z przykrą rzeczywistością. Jeżeli wpisuje datę swojego urodzenia na portalu randkowym to muszę się pogodzić z faktem, że będą do mnie pisać faceci po przejściach, rozwodnicy i przynajmniej z 7 lat starsi ode mnie. Bo faceci w moim wieku szukają takich po liceum. A młodsi nawet o roczek ode mnie to uważają, że jesteśmy próchnem jakimś. Taki los kobiety. I chyba już po prostu leje na to i kompletnie rezygnuje z prób szukania kogoś (bo i tak są nieudane). Tylko emeryci mi zostaną.

Proponuję klasztor.

1 polubienie

A może dostaniesz takiego nowego nie używanego z penisem w folii? tfu w gumce?

1 polubienie

Moja siostra rozwódka znalazła sobie już kilku chłopów po 30-tce dzięki apkom randkowym.
Nawet im jej dziecko nie przeszkadza.
Trzeba przyznać jedno - te chłopy nie chcą się angażować w stały związek. Też są po przejściach. Chcą kogoś na weekend, wieczór, do kina, na koncert itp. Luźna relacja. Tak by każdy mógł iść w swoją stronę, by mógł robić to co lubi.
No a siostra chce chłopa na stałe. Wsparcia codziennego.

2 polubienia

Bo teraz faceci to takie piczki, nic nie warci. Nie potrafią być głową rodziny. Nieudaczniki, które by chiały żeby to im usługiwać. Kobiety są świadome, że większy balast niż pożytek z nich i słusznie biorą rozwody bo nikomu huba nie potrzebna w domu. W lesie pełno na drzewach tego rośnie już.

2 polubienia

Jeśli o to chodzi to mam dwa wibratory i jedno dildo. Rozmiary na pewno większy od Twoich.

Ej żartowałem. Był żart że laska po nocy z facetem jest pytana przez matkę… a jaki był? no nowy nie używany folię miał na małym…

2 polubienia

aa ja nie mam wibratorów więc twoje są zapewne większe.

2 polubienia

A ja na serio piszę. Mam dwa wibratory i dildo :grinning:

1 polubienie

To dobrze. Masz udane życie sexualne:) Nie mi do tego. Wybacz twoje wibratory twoja sprawa. Byle byś używała dobrych baterii.

2 polubienia

zawsze masz szanse doktorem kosciola zostac Santa Teresa De Jesus z Avili
lub szukac gerontofiliow

3 polubienia

bo tak jest - z tym, ze parcie na szklo? to ja wole neta

1 polubienie

No niezbyt często ich używam. Nie mam aż takich wielkich potrzeb… Ale lepsze to niż jakiś szczyl z badoo co pewnie by był skupiony tylko na swoich przyjemnościach.

parcie mam tylko w kiblu

Toi tym bardziej mnie dziwi, że nie szanujesz kobiet jak widzisz zmagania siostry.

:rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy:

1 polubienie

niech kolezanka @Andi pomysli na czym polega szacunek i jak sie tego wymaga?

1 polubienie

Kobiety też chcą korzystać z życia i być niezależne.

2 polubienia

Akurat szacunek to ja mam do wszystkich aż za nadto. Za to do mnie za mało.

@Devil Oczywiście. Ale często mają (że sobą) dzieci i ich niezależność jest poważnie ograniczona…

1 polubienie