Ręce opadają

Czytam wlasnie artykuł w sieci na temat kiepskiego zdrowia Krzysztofa Kiersznowskiego i…
Tytuł artykułu "Krzysztof Kiersznowski aktor znany z serialu "Barwy szczęścia ".
Normalnie szlag trafia…Facet,ktorego kariera zaczela sie w 76 roku,aktor filmow,teatralny, telewizyjny,zdobywca nagród m.in.za męskie role drugoplanowe…a jakiś głąb pisze o Nim ze znany z serialu "Barwy szczęścia "…:woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

1 polubienie

Wiem co masz na mysli i biorac pod uwage inne sytuacje,zgadzam sie!
Niemniej jako kinoman,choc unikam jak ognia tzw.przebojow filmowych ostatniego cwiercwiecza w Polsce,nie jestem w stanie wskazac nawet jednej roli głownej tego aktora.On mi wszedzie miga,cos przypomina lub z czyms kojarzy ale to nie jest nic co awansowaloby go do rangi aktora wielkiego formatu.
I to jest najprawdopodobniej niesprawiedliwosc dziejowa ktora każe spychac drugi plan na pozycje “tła”.
No ale ilu to juz aktorow ma po 2-3 Oscary a ci ktorzy powinni miec 5,nie maja żadnego…

Może wklej link do tego artykułu, chętnie sami przekonamy się co to za Głąb i z jakich stron czerpiesz info…

Tak na szybko co pamietam Vabank,Killerow dwóch, Cześć Tereska,Banda Rudego i taki sobie Pająk, Czlowiek z marmuru,Złoto dezerterow,Jutro idziemy do kina, Demony wojny wedlug Goi,Drogówka, Pod mocnym aniołem, Francuski numer,Boisko bezdomnych,Latarnik,Sara…
Naprawde jest tego mnóstwo…

1 polubienie

Tak właśnie wygląda tzw. kultura masowa. :nauseated_face:

5 polubień

To powoli zasluguje na nazwe w stylu,“syndrom empiku”.
Sprzedawca sam nie wie jak sie nazywa,poki mu komputer nie podpowie…

1 polubienie

Unikam Empiku jak ognia😁

No włąsnie i jeszcze coś z łączki pt “Genesis” - pamiętam relację w TV zi ch koncertu na Stadionie Śląskim w 2007 – "Wystąpił zespół Genesis najbardziej znany z przeboju “Mama” :flushed:

1 polubienie

:open_mouth::open_mouth::open_mouth:

:rofl: :rofl: :rofl:
Moja kolezanka w tzw.“złotych przebojach”:
W zespole Genesis spiewal kiedys Phil Collins ale prawdziwa legendą byl Ray Wilson… :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Hahaha oj może przez te 2 lata sie stal gwiazdą Genesis. O co Ci chodzi? :grin:

1 polubienie

Zacznijmy od tego ze P.Gabriel pewnie byl woznym jak nie przymierzajac,Rick Astley,kiedy inni spiewali :rofl:
Przypadek ze to uslyszalem ale za to,jak sie potem okazalo,dobry przyklad na nietykalność miernot,o ile są posluszne.
I ta Magda tkwi tam do dzisiaj,zapowiadajac za niezle pieniadze,pogode.Inni z konca lat 90-tych,podzielili moj los albo jak dwoch kolegow,juz nie zyją.
Magda bedzie tam nawet na emeryturze,jestem tego pewien jak malo czego w zyciu.

1 polubienie

I tak chyba jest w większości przypadków…

1 polubienie

Mam przyklad w poznanskim Radiu Merkury,dzisiaj radiu Poznan bo przeciez musi byc"narodowo".
Bylem przez te wszystkie lata naiwnym durniem,łudząc sie ze wystarczy miec jakąs potrzebną wiedzę…
Najpierw wysadzano z siodla dawnych pezetpeerowcow,teraz pis robi to samo z kazdym kto nie uznaje kultu jednostki…
I absolutnie wszystko,wykorzystuje sie dla chwaly jedynie slusznej wladzy.

1 polubienie

I byłoby to śmieszne…gdyby nie bylo straszne:(

1 polubienie

Czlowiek sie z kazdym goovnem oswoi,inaczej by nie bylo przestrzeni zyciowej dla ludzi wrazliwych…

Może na złym portalu czytasz? :wink:

Wielu dobrych aktorów zeszmaciło sie serialami. Nie dziwota ze potem kojarzy się ich właśnie z nimi. Dla hajsu to robią. Serial to umowa o pracę na wiele lat. I tez talentu zbytniego nie wymagają.

1 polubienie

Jak otwieram Google,to od razu mi wyskakują proponowane do przeczytania
Z różnych stron…

Google dopasowuje treści do odbiorcy w oparciu o witryny odwiedzane w przeszłości przez użytkownika. :rofl: :rofl: :rofl: