Refleksja taka co do rozrywki dziś

Kiedyś to były dyskoteki: Relax, Remont, muzyka w klubach dla policji albo wiejskich dyskotekach.Teraz - upadek. Albo jakieś te co chodzę po głowie albo łupu cupu…Nawet disco polo miało powiew świeżości i czegoś w sobie.
albo może ja źle mówię? ;(

Mówisz dobrze. Muzyka poszła w kicz i komputerowe ulepszacze. Nie trzeba umieć śpiewać. Wystarczy być kontrowersyjnym.

5 polubień

Znaczy tak: biorę poprawkę i na to, że gdy się ma 18lat to i Zenek inaczej brzmi. Bo się żyje.
Ale jednak właśnie te ulepszacze. jakieś takie przeróbki…Jak leciało Domino z kasety, albo nawetjakiś Skalar czy inne Manaam czy Ciechowski, czy Lady Pank to było to. A teraz się namachają tyłkami pokazując majtki i biust, nakrzyczą i wszystko to taka jedna magma jest.
Po prostu “tamte wspomnienia słony mają smak jak łzy”. Wszystko poszło…ech :frowning: wniwecz.

5 polubień

O cholera…wydało się, ile mam lat :roll_eyes: :joy:

2 polubienia

Bo ja wiem czy jest tak zle? Przeciez jeszcze troche jakichś rytmicznych dźwięków miedzy reklamami jest?

2 polubienia

Nie przejmuj sie, nikt nie uwierzy, kobiety tak dlugo nie żyją :wink::upside_down_face:

2 polubienia


No dobra, powiecie, że to wieś. Ale wg mnie to ma jakiś swój charakter. I publiczność sprawia wrażenie, że zna krok samby disco. Natomiast to, co pokazują już nawet w Jaka to melodia to są konwulsje jakieś …
ps a jaki ruch sceniczny wokalisty. :joy: …który nawiasem mówiąc umarł w biedzie :frowning:

1 polubienie

Teraz to są modne podrygiwania murzyńskie ale dawno dawno temu gdy byłem młody i Nunu też to było fajniej i bardziej na luzie.

3 polubienia

Jeny, teraz nawet w parach chyba nikt nie umie tańczyć. Tamci na tym filmiku mają normalnie opanowany krok podstawowy…to, co oglądam natomiast obecnie wśród dorosłych i dzieci napawa mnie przerażeniem. Kryzys relacji dosięgnął i rozrywki.

2 polubienia

Tańczenie w parze to straszna mordęga. :upside_down_face:

3 polubienia

Mordęga to jest jak trzeba faceta prowadzić a zostawić na parkiecie szkoda, bo głupio wyjść na kogoś z fochem. A tancerz do d-y…:frowning: A najgorzej, jak się pozwolisz rzucać po tym tłumie wokoło…

2 polubienia

Zalezy od umiejetnosci partnerow.
Niestety w szkolach tego nie uczą, a teleturnieje pokazujace podrygi celebrytow? Niczego madrego nie pokaza.

2 polubienia

Jeśli partner dobrze tańczy i lubi się tańczyć to jest ekstra …

1 polubienie

A zajrzyjcie na FB lub poszukajcie w google Mirrors Frequency. Udawadniaja od 2009, ze nawet Hiszpanie potrafia zagrac przyzwoitego rocka.
I co z tego? I tak lansuje się mdle “gwiazdki” pop, wyjczyki spod znaku “nowoczesne flamenco” i latynoski rap, a wyznacznikiem sukcesu jest start w Eurowizji.
No cóż spiewac każdy może.
Nawet Chińczycy po francusku (tu jest groteska, bo oni nie wymawiaja “r”, nawet ich dzieci wychowane w innych krajach roznie z tym mają)

1 polubienie
1 polubienie

Nigdy nic nie wiadomo, na tym festiwalu kiczu przesiaknietym polityka niczego pewnym byc nie mozna.
Ale fakt, słabiutkie to.

2 polubienia

No !, Zwłaszcza jak szpilka buta nawiedza moje kończyny

2 polubienia

Myślałam raczej o deptaniu po palcach, braku synchronizacji obrotów i permanentnym wypadaniu z rytmu. :wink:

2 polubienia

Dzisiaj to Capleton - reggae’owy wokalista z Jamajki ma urodziny.
Z tym klipem zrobiłem biegusiem dziesiątki kilometrów …

4 polubienia