Rock z demoludów czyli QUIZZZZ!

Poniżej w tle ten dziwny instrument - wydawał paszczą dźwięki podobne do klaskania, obsługiwał go perkusista.
obraz

3 polubienia

Przydaloby sie powiekszenie…

No niestety, to wszystko co znalazłem.

1 polubienie

7 na 12
Uważam to za sukces :sparkling_heart:

5 polubień

Ja jako malolat ze
składem zespolu Niemena po koncercie w łódzkiej filharmonii. Zaden z nich pedofilem nie był

1 polubienie

Typowy quiz tematyczny.Albo sie w czymś siedzi,albo sie pamieta mniej lub wiecej,albo sie strzela :wink:
Czyli niezle :slightly_smiling_face:

Takie zdjecia kupowalem kiedys w poznanskim fotoplastikonie…Czasem nie bylo nic konkretnego widać…Ale dotykalo sie"bogów" :joy:

1 polubienie

Jeszcze został Tobie quiz o zamachach. Ot, co…! :shushing_face: :grinning:

1 polubienie

@Okonek zrobi go za jednym zamachem :slight_smile:

3 polubienia

W to nie wątpię… :+1:

Jesli bedzie dotyczylo terrozymu wspolczesnego moze byc klopot, za duzo tego jest.

2 polubienia

Niezupełnie współczesnego… :rofl:

1 polubienie

Mój wynik to 3/12. Ale przyznaję szczerze że oddałem 12 strzałów. Nic więc dziwnego że udzielono mi dobrej rady:obraz
image

4 polubienia

Później, bo teraz anagram piszę dla Ciebie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Że co proszę?

1 polubienie

Do Ministerstwa Łamania Głowy piszę… :grinning:

3 polubienia

Kolega @birbant chce Ci utrudnic zycie :trophy::joy:

2 polubienia

Oj…Posypalo sie…
Ale grunt ze wystartowales i ze piszesz uczciwie…
Wiem ze kilka pytan bylo obliczonych na tych dwóch,starych wyjadaczy ale…Nigdy sie takimi nagraniami nie interesowałeś?

3 polubienia

W porządku, nie mam nic przeciwko Twojemu pisaniu, tylko nie rozumiem Twojego wpisu w kontekście mojej odpowiedzi do której wpis odnosisz.

1 polubienie

Bo zapodałeś linka do quizu, więc zawiadomiłem, że najpierw ten anagram, a dopiero potem quiz… :stuck_out_tongue_winking_eye: