Roland Garros,2024/Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce

Mamy 5:2 i…bardzo nie lubie tego widoku… :innocent:
Niech już będzie 6:2…

I jest. :smile:

2 polubienia

No i masz te swoje 6:2. Lepiej Ci? :stuck_out_tongue: Iga włączyła swe igoturbo. :+1:

3 polubienia

Wszystko zmierza do 6:2, 6:2, pomimo radosnego tenisia Włoszki :slight_smile:

2 polubienia

i 1:1 teraz…
Świetny gem dla Igi!

2:0 i przełamanie w dziwacznych okolicznościach.Tam gdzie Iga nie trafi,tam Jasmine się myli…Niech tak zostanie :wink:
I na sucho,3:0
Piękna piłka na deser!
I Radwańska na trybunach…

1 polubienie

Gdzieś po drodze pomnożyłeś wynik… jest 3:0 w drugim secie dla Igi :slight_smile:
Albo u mnie z dużym opóźnieniem mecz idzie…

1 polubienie

Radwańska jest na wszystkich meczach Igi w tym turnieju.
A jakbyś takie turbodzidy dostawał z dopalaczem, też byś się mylił. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

4:0…
Cudowna ta ostatnia piłka!
Inny świat…
5:0…
Paolini zagrała 2 razy wspaniale ale to były tylko dwa takie zagrania…Mało.

2 polubienia

A właśnie, że 5:0.

1 polubienie

Ten mecz jest za szybki. Panie ładnie obydwie grają, lecz to minie, zanim się zdrowo podelektujemy ich grą.
Powinien być 3 setowy finał dla pań. Chyba kiedyś gdzieś tam w historii już coś takiego było.

2 polubienia

Połowa by nie wytrzymała…Jedne fizycznie,inne napiecia…
5:1.
Ładnie Jaśminka to pograła!

2 polubienia

Oj grymasisz.

1 polubienie

Igaaaa ŚWIĄTEEEK!!!

Królowa jest tylko jedna :joy:

3 polubienia

Vive la reine de Roland Garros !!!

2 polubienia

SZALEŃSTWO!!! :+1: :+1: :+1:

Najpierw obejrzę ceremonię, a później będę z Wami gadał… :stuck_out_tongue_winking_eye: yyyuuuupiiii…!!!

2 polubienia

'She’s the best!Simple as that" powiedziała komentatorka.
No bo co więcej dodać… :star_struck:
Cztery razy…
A był czas,jeszcze przed Madrytem gdy wątpiłem w to… :innocent:

2 polubienia

Już po hymnie, a mnie, kuźwa, łzy lecą, zmiękłem na starość…

3 polubienia

Tym razem,wyjątkowo jakoś,zatrzymały się w kącickach oczu…Może dlatego że to był szybki mecz…
Co teraz myśli sobie Osaka?
Zresztą nieważne :innocent:

3 polubienia

Osaka jak Osaka, ale wyobraź sobie tę zazdrośnicę sabalynę, ta dopiero ma teraz obgryzione palce z bezsilnej złości… :crazy_face:

2 polubienia

Zauważyliście jak Jaśminka potrafiła, broniąc się w długiej wymianie nagle zmienić kierunek piłki, albo skróta uskutecznić? A jakie kąśliwe ma serwy?
Z top 16 jest już 7.
Ale gdy ma się po drugiej strony siatki Igę i mączkę pod stopami, to nic nie pomoże. Iga tu fenomenalnie swymi dzidami nie dawała jej ani przestrzeni, ani swobody i świetnie udane akcje Paolinki sporadycznymi były.

Drugie moje spostrzeżenie, Jasmine grała bez fochów, grymasów i innych takich, każdy zdobyty punkt kwitowała uśmiechem, mimo, że przegrywała i to wysoko, cieszyła się z gry. Jej i Osace będę zawsze kibicował z wyjątkiem meczów z Igą.

3 polubienia