Roland Garros

Zauważyliście że zarówno maja jak i jej przeciwniczka nie wyglądają jak trans?

Jestem przekonany, że cały górny top nie będzie lekceważył Mai. Ona jeszcze niejedną z czołówki pokona.

Trwa majomania na Śląsku
:beer_mug:

Maja Chwalińska zagra WTA 250 w Hamburgu.

Tak.Troche mnie to zaskoczyło ale przynajmniej wcześniej będzie wiadomo, co dalej z jej dyspozycja…

I nawet Magdzie Fręch się udało…Przegrała finał kwalifikacji w Berlinie ale zagra jako lucky looser bo Anisimowa się wycofała…
Normalnie polski czas…

Cholera. przegapiłem to.

Cytat z Polsatsport.pl
Będzie to drugie spotkanie Majchrzaka z Lehecką. Oba spotkania wygrał Polak.