Rolland Garros czas zacząć!

Jestem w podobnej sytuacji.

1 polubienie

W dodatku śmieci w kuratorium każą dzieciakom chodzic do budy ale sami sobie zrobili pracę zdalną…
Ja sie chyba wyprowadze z tego kraju na dobre.

1 polubienie

Niedługo zeżrą samych siebie.

Nie śmiećmy w temacie.
Ciekawe czy Fibak bedzie prorokiem :innocent:

1 polubienie

Oby.
A właściwie, dlaczego nie?

Dzisiaj wieczorem w wiadomościach bedzie sporo takich tekstów.Bo to nie bylo zwykłe zwyciestwo.To był pogrom!

1 polubienie

Cieszmy się z tego.
W Holandii też nie przeszła niezauważona. Uważa się, że ma będzie miała bardzo dużo do powiedzenia w światowym tenisie.

1 polubienie

A propos Holandii.Ta Trevisan wygrała z Kiki Bertens.To chyba najlepsza rekomendacja i to nie bedzie łatwo mecz.

1 polubienie

Na tym etapie nie ma łatwych meczów.

1 polubienie

Też prawda.Oby nie było kłopotów z tzw.“dyspozycją dnia”…
No ale kiedy jak nie teraz gdy Iga nie zgubiła nawet seta?!
I chyba w ogóle juz nie ma faworytek poza Kenin?

1 polubienie

Ale jej następna przeciwniczka odprawiła 8 rakietę na świecie. Będzie się działo. Jestem przekonany, że Iga nie odpuści.

1 polubienie

I takie mecze te biedne dziewczyny muszą grać przy pustych trybunach…Iga jest nastolatką ale kilka innych… :unamused:

1 polubienie

Niestety. Dobrze, że chociaż się odbywają, bo, jak tak dalej pójdzie, to i meczów może nie być.
Wypluwam te słowa.

1 polubienie

Sezon tenisowy sie powoli kończy a poza tym,na korcie jest ich dwoje lub czworo.Tu chyba najmniej moze sie wydarzyć…
Co do wszelkich mistrzostw,nie mówiąc o igrzyskach,nie potrafie być prorokiem.
Mam nadzieje ze Giro dojedzie do mety…

1 polubienie

Zajrzałem na niemieckie strony sportowe, a tam najwięcej o Iga Swiatek…

1 polubienie

Mowiłem.
Tym bardziej ze Niemcy nie mają w tej chwili gwiazdy na topie.Ciekaw jestem co Angole powiedzą w komentarzach dnia…
Oni na te swoją J.Konte nie liczyli za bardzo ale transmisje lecą wielogodzinne.Uczciwe jak rzadko!
Edit…
Teraz doczytalem ze Iga grala juz dwa razy z Trevisan.Stan na dzisiaj jest 1:1 :thinking:

1 polubienie

A na jakiej nawierzchni tam grają?

Na mączce.Przy czym kilka kortów ma dach do dyspozycji.

dzięki tenisowi złapałem bakcyla zakłądów sportowych a dzięki ustawie hazardowej w polsce straciłem tego bakcyla

Bo Simona, to pierwsza rakieta WTA, a Iga po prostu rakieta.

.taka mała różnica.

1 polubienie